Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

bir sorum var bı fıkrı olan var mı?

arkadaslar,aöf sonucları ınternette yayımlanmış bulunmakta.

ve ben az önce sonuclarımı ögrendım,benim bu sene 3. senemdi işletme bölümünde 1. sınıfı tekrarda ve 3 dersim vardı kaldıgım,ancak 1 tanesini geçmişim 2 dersten yine kalmışım,bu durumda sınıf geçebiliniyor mu,yani şu an ben 2 ye gecebilecekmiyimn yoksa yine kalan 2 dersi mi vermem gerekli,kafam karıştı ne olur cevabı bilen bi arkadasım olsun...
1. sınıfı 4 kere tekrar etmek istemiyorummm zaten tekrar gerekiyorsa bırakacam.

cevaplarınızı bekliyorum....

hiç bilen arkadaş yokmuş ne yapalım :'(

mesai saatini dört gözle bekliyorum :o ???

ebced kardeşim eğer yanlış bilmiyorsam,tamamlanması gerekn belli bir kredi limiti var,eğer siz bu kredi limitini tamamladıysanız,üst sınıftan ders alabiliorsunuz diye biliyorum,birde açıköğretim fakültesimi yoksa açıköğretim lisesi için mi soruyorsunuz,bu dediğim lise için çünkü.

3 derste kalınılıyor ama 2 derste sorumlu olarak gecılıyor dıye bılıyorum kardesım yanı 2 cı sınıf olunuyor ama o

2 dersıde almak zorundasınız, dıye bılıyordum yanlıs olmasın :-\

birde açıköğretim fakültesimi yoksa açıköğretim lisesi için mi soruyorsunuz?

açıkögretim fakultesi işletme bölümü için soruyorum.

inş zambak arkdasımın dediiiği gibidir,2 dersten kalındıgı takdirde gecebilecegimi söylemişlerdi de yalnız ben 3.senem olduğu için aynı sınıfı tekrarda,bundan şüpheleniyorum.geçerli midir halen daha diye...

bütün aöf burolarını aradım neredeyse,hiç birisi cevap vermiyor...
mesai günü degil mi ki ya,bayram tatili bu kadar erken mi başladı tr de?

teşekkürler zambak ve ebva

::) Benım bır arkadasım 3 dersten kalmıstı (işletme bölümü) 1 ınden gectı butunlemelerde, gerıye 2 dersı kaldı ve onunda 2 cıye tekrarıydı..sorumlu olarak gecti kardeşim..sizinkiside aynı durum gıbı geldı bana..inş. yardımı olmustur..bugun tekrar arayın yarım gunde olsa açık olabılırler.

ayrıca aöfweb den notlarınız yanında harf ısaretının anlamları ve son transkırıbınızı belırtmıs olmaları gerek kardeşim.

İhtiyacınız olan test , not olursa mollamızda belırtırsenız yardımcı olmaya calısırız ıns.

Başarılar,inş. geçmişsinizdir..

inşallah açık öğretimden liseyi bitiricem ve üniversiteyede devam edip ilahiyat okumak istiyorum.ama malum türban sorunu.bazı arkadaşlar ilahiyat bölümünde başın açtırılmadığını söylüyo.bu konuda fikri olan varmı?

Aö fakültesinde 2 dersten bir üst sınıfa geçilir kardeşim...

inşallah açık öğretimden liseyi bitiricem ve üniversiteyede devam edip ilahiyat okumak istiyorum.ama malum türban sorunu.bazı arkadaşlar ilahiyat bölümünde başın açtırılmadığını söylüyo.bu konuda fikri olan varmı?

üzgünüm ama eet hala ordada yasak ben dışardan okumama rağmen sınavdan sınava açıorum...
ebced kardeşim 2 dersin varsa sınıfı geçersin ama diplomayı alman için okul bittiğinde onlarıda vermem lazm sorumlusun yani

Basarisiz oldugun dersler ikiye inene kadar birinci sinifi tekrarliyosun(istersen dort kez gir farketmiyor)
Dersler ikiye indiginde borclu olarak 2.sinifa gecebiliyorsun..Yani 2.sinifa gecmissin.Hayirli olsun

valla söke söke öle bi açtırıyolarki.başı kapalı sınava girmk isteyen buraya gelsin.kimseler bişiycik demiyo.çünki ilkokuldaki çocuk bile başını kapatıyo...teneffüslerde başı kapalı geziyolar lisede...(bazıları duymasın....)burda baş örtüsü çok popüler ve aşırı modaya uygun şekilde icra ediliyo...ünüversite tercihi yapanlara tavsiye ederim burdaki ünüversiteyi.yalnız 2 yıllık...
inşllh kardeşim istediginiz şekilde sınavı geçmişsinizdir...

ARKADAŞLAR BENİM BİR SORUM VAR SİZE BEN AÇIK ÖĞRETİM LİSESİNE YENİ YAZILDIM DERS SEÇİMİNDE KAÇ KIREDİYİ TOPLAMAM GEREKİYOR ANLAMADIM HİÇ ALAN DERSİM YOK ORTAK DERS VE SEÇMELİ DERSLERİM VAR ORTAK DERSLERİN HEPSİNİ SEÇMEM GEREKİYORMU ACABA?

Bir yakınım yeni mezun oldu.Seçtiğiniz lise türüne göre krediler değişmekte.

Ortak dersler alan dersleriniz oluyor seçmelilerlede kredinizi yükseltebiliyorsunuz diye biliyorum kardeşim.

Bölümünüz ne?Genel kültürmü?

acik ogretim fakltelerinde bir üst sinifa gecişlerde bir üst sinife iki dersten borclü gecilebilir sadece sonsifta mezuniyet için bütün dersleri ver mek gerekir
1sinif-2sinifa 2siniftan-3snifa 3siniftan-4 sinifa 2 derse kadar borclügecilebilinir 4 sinifta mezuniyet icin butun dersleri vermek gerekir iki yillik olan on lisans programindada lisans programindada sistem aynidir ebcet kardesimin sorusunun cevabina mahsubem bu konuya degindim tesekkur ediyorum

sevgili arkadasim aof konulu mesajimi okursan aof ile ilgili sorunun yanıtını bulacaksin ve lutfen ne olursa olsun kafani bozup okulu birakmama lisin unutmaki bu okula sen girerken yerine birkişi dişarda kaldi hakkini verip okulu bitir melisin

Açıköğretim/AÖF Üniversite Lise

MollaCami.Com