Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Yardımcı olabilirmisiniz..

Selemün Aleyküm
Arkadaşlar 2007 - 2008 // 2008 - 2009 Anadolu ilahiyat ön lisans 1. dönem sınav sorularını
nasıl elde edebilirim.

ilahıyat diye yazdığınızda bulabilirsiniz ::)

siz bana bi posta adresi gönderir seniz ben size yardımcı olurum soruları size ppostalayayım

siz bana bi posta adresi gönderir seniz ben size yardımcı olurum soruları size ppostalayayım

Soruları ve cevapları ,eğitim ile alakalı tüm konuları burada paylaşabilirsiniz

ilahiyat sistemi değiştirilmiş. Geçmiş soruları yok. Bu sene ilk defa yeni sisteme göre gireceksiniz. Seneye inşaallah bulabilirsin :)

ilahiyat sistemi değiştirilmiş. Geçmiş soruları yok. Bu sene ilk defa yeni sisteme göre gireceksiniz. Seneye inşaallah bulabilirsin :)

evet sistem kökten değişti.
Kredili sisteme döndü artık ilk dönem iki ikinci dönem iki omak üzere dört sınav olacak...

2009'da sormuşlar ama :P

Neyse zaten bu yıl sınava girecek olanlar kobaylar.. pardon yani zamanlarından zaman çalıp uzunca hazırlık yapan arkadaşlar umarım başarılı olurlar... ve umarım bir-iki sene sonra yeniden sistem değişmez.. ve umarım öğrenciler arada heba olup durmazlar!

Ne biçim sistemdir bilemedim... değiştir değiştir düzelemiyor birtürlü :o oysa nice insanlar okuyup adam! olmuştu önceki uzuuuunnnn yıllarda ::)

2009'da sormuşlar ama :P

Sistemin yanında dersler değişmiş.
Eski ilahiyatı bitirenlere soruyoruz hangi sorular çıkar diye dedikleri şey
Bu kitap bizim zamanımızda yoktu yeni çıkmış yeni icat etmişler ;) :)
Eski soru demekle o yani yenininde sorusunu bulunmuyor vesaire vesaire.

Biliyorum biliyorum, çok fazla ciddi olmamak babında takılmak istedim sadece ;)

Ve sonrasında eğitim sistemiyle ilgili düşüncelerimi aktarabilmek için yumuşak bir zemin hazırlamak istedim daha doğrusu :P

Açıköğretim/AÖF Üniversite Lise

MollaCami.Com