Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bu Maile sakın tıklamayın!!

BİLGİSAYAR KORSANLARININ YENİ TUZAĞINA DÜŞMEYİN

CHIP'in haberine göre son günlerde sıklıkla rastladığımız trojan dağıtan e-postalara bir yenisi daha eklendi. Eğer F1 şampiyonu Fernando Alonso'nun İspanya'da kaza yaptığı ve ağır yaralı olduğu ile ilgili bir e-posta alırsanız, bilgisayarınız yeni bir trojan'ın menziline girmiş demektir.

İspanya'nın günlük haber gazetesi El Pais'te yayınlandığı iddia edilen haber, bir de video bağlantısı içeriyor. Bu bağlantıya tıklandığında ise, bilgisayara tehlikeli bir malware yükleniyor.

İspanyol anti-virüs devi Panda, yeni trojanın Banker-LGC olduğunu söylüyor. Panda Labs'ın teknik direktörü Luis Corrons, bu tip yalan haberler içeren ve kullanıcıları trojan yüklemeye yönelten e-postaların son zamanlarda arttığına dikkat çekiyor ve bilgisayar kullanıcılarını daha dikkatli olmaları yönünde uyarıyor.

Bakalım daha hangi yollara baş vuracaklar,bilgilendirdiğin için teşekkürler Zambak kardeşim ;)

ilginize ben teşekkur ederim

VERMİŞ OLDUĞUNUZ BİLGİ İÇİN TEŞEKKÜRLER KARDEŞİM

ilginize ben tşekkur ederım aktarcı kardesım

Bakalım daha hangi yollara baş vuracaklar,bilgilendirdiğin için teşekkürler Zambak kardeşim ;)

;)

VERMİŞ OLDUĞUNUZ BİLGİ İÇİN TEŞEKKÜRLER KARDEŞİM

;)

Bu maile tıklamayın tıklamayın dedin hepimizi tıklattırdın Zambak kardeş.Allahtan o şahıslardan değilsin yoksa hepimiz güme gitmiştik ;D

Tşk..Çok aßarttıLar oLayı..geçenLerde msn açtığım anda yeğenimden ßir Link geLdi'' ßu resim senin mi?'' diye..adreste www . msngalery(msn adresiniz).com şekLinde geLiyor..ßenim dışımda herkes ßiLiyormuş tuzak oLduğunu..ödüm koptu yahu.. ALLahtan öğrendik hemen :-[ akLınızda ßuLunsun inş...

:D sağolun mendokuse kardeş

efsun kardeş bende o dedıgınıze tıkladım bır suru trojen geldı bılg. ::) dıkkatlı olmakta faıde var uyarınız ıcın teşekkurler

bizim gibi acemi bilgisayar kullanıcıları için çok önemli bir bilgi.degerli paylaşımın için teşekkürler.

Teknolojik Gelismeler

MollaCami.Com