Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bu cebi sallamanız yeterli :D

Samsung'un yeni cep telefonunda dinlediğiniz mp3ü değiştirmek için sallamanız yeterli. :)

Yeni tanıtılan M3510 cep telefonu bir MP3 çalar kadar kolay kullanılabiliyor.

Cihazın ses fonksiyonlarını kontrol edebileceğiniz bir hareket sensoru var. Telefonu salladığınızda bir sonraki dinletiye geçiyor. Cep telefonu oyunlarında da bu teknoloji kullanılabiliyor.

MP3 depolamanız için bir microSD bellek kartı girişi sunuluyor. 8 GB'a kadar müzik depolamanız mümkün. 2 Megapiksel kamera ile çekilen resimler 240 x 320 piksellik 2 inç ekranda gösteriliyor.

9,9 mm kalınlığındaki cihaz MP3 çalar yanında entegre UKW-radyo sunuyor, üç bant ve Bluetooth desteği var. Cihazın bekleme süresi 250 saat. Tam pil dolumu ile 18 saat müzik keyfi sunuluyor.

Samsung M3510 ekim ayından itibaren 360 dolar karşılığında temin edilebiliyor.

:o ilginçç..

Paylasim icin tskkler :)

:) ilginize ben teşekkur ederım sıyah zencı ve vesıle kardeşlerım

harikaaa :D

:o ilginçç..

:) yorumlarınız ıcın teşekkurler ::)

sallandında değişiyor deniyor o zaman istemeden salladınızda da kanal değişirse yada ilahi bitmeden öbürüne geçerzse ne yapıcaz sürekli sallamamı yapıcaz:))))

:) ılahı dınlerken bı yere sabıtleyıp bantlarız bızde ;D

yorumunuz ıcın teşekkurler

teşkler :) bu arada bilim ve teknoloji bölümü ne kadar gelişmiş böyle ;) gez gez bitmiyo :)

:) Maş. Diyelim nazar değmesin :D ilgine ben teşekkur ederım kardeşim ;)

Rock müzik dinleyenler yandı!!! ;DKafa sallarkan sürekli değişecek! ;) Şaka bir yana onun başka bir sallama tekniği vardır ya!Yani... vardır değil mi? ???....
Süper bir icat teşekkürler Zambak kardeşim.Telefonu değiştirmeden önce niye görmedim yahu ben :'(...

bu telefonla trene binmemek gerek ;D ;D ;D ;D
bi şarkı baştan sona dinlenemez herhalde ;) ;)

tipsizmiş ya

:)) Yorumlarınız için teşekkürler

:)daha neler cikacak bakalim..

Teknolojik Gelismeler

MollaCami.Com