Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

İstanbul Güngören'de patlama

İstanbul Valisi Muammer Güler, Güngören'de meydana gelen iki patlama sonrasında bölgeye geldi.
Güngören'de Güven Mahallesi Menderes Caddesi üzerinde meydana gelen iki ayrı patlama bölgeyi adeta savaş alanına çevirdi.

Ölü ve yaralıların olduğu patlama nedeniyle bölgeye çok sayıda polis ve ambulans ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri bölgede geniş güvenlik önlemleri aldı. İstanbul Valisi Muammer Güler, bölgeye gelerek inceleme yapmaya başladı.

Hastaneye yaralı yakınını getiren vatandaş, olayın dehşetini anlatarak, "Yayaya açık bir yerde patlama oldu. Telefon kulübelerinin olduğu bir yerdeydi. Kalabalık toplanınca, ilk patlamanın olduğu yere yakın bir noktada bir patlama daha meydana geldi. Çok sayıda yaralı var. Ben arkadaşımı getirdim. Patlama doğalgazdan değil.
Telefon kulübelerinin orda meydana geldi" dedi.

RABBİM yardımcıları olsun inş. :'(

Patlamada hayatını kaybedenler!
İstanbul Güngören'de gerçekleşen hain saldırıda hayatını kaybedenler:
Abdullah Güler
Aleyna Çelik ( 4 yaşında )
Alim Makaracı
Fadime Başkan
Halit Öge
Macide Aydın
Murat Ağca ( 13 yaşında )
Servet Asan
Yavuz Öztürk

İstanbul Valisi Muammer Güler, Güngören'de meydana gelen iki patlama sonrasında bölgeye geldi.
Güngören'de Güven Mahallesi Menderes Caddesi üzerinde meydana gelen iki ayrı patlama bölgeyi adeta savaş alanına çevirdi.

Ölü ve yaralıların olduğu patlama nedeniyle bölgeye çok sayıda polis ve ambulans ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri bölgede geniş güvenlik önlemleri aldı. İstanbul Valisi Muammer Güler, bölgeye gelerek inceleme yapmaya başladı.

Hastaneye yaralı yakınını getiren vatandaş, olayın dehşetini anlatarak, "Yayaya açık bir yerde patlama oldu. Telefon kulübelerinin olduğu bir yerdeydi. Kalabalık toplanınca, ilk patlamanın olduğu yere yakın bir noktada bir patlama daha meydana geldi. Çok sayıda yaralı var. Ben arkadaşımı getirdim. Patlama doğalgazdan değil.
Telefon kulübelerinin orda meydana geldi" dedi.

RABBİM yardımcıları olsun inş. :'(

amin kardeşim inşaallah.. :'( :'( :'(

:'(

:( :'(

baska bır bombadan daha suphelenılıyor ALLAH korusun :'(

amin :'(

Ölüm O kadar yakın ki aslında...Her zaman hazırlıklı olmakta fayda var,belki aldığımız son nefes..

Rabbim hayırlı uzun ömür,zamanı gelincede hayırlı ölüm versin..

Patlamada ölen vatandaşlarımıza Hz Allahtan Rahmet,ailelerinede sabırlar diliyoruz..Allah yardımcıları olsun..

:'( :'( :'( amin kardeşlerim. alçakça kurulan planlarda bombaların patlaması sonucu, allah (cc) ölenlere rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin. :'( :'( :'(
>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Böyle nıyetı bozuk ayagı kayms ınsanlardan RABBİM tum ummetı Muhammedı korusun uzak tutsun inş.

dualarınıza amın dıyorum kardeşlerim :'(

:'( Bu hain saldirida vefat eden kardeslere Rabbim sahitlik derecesini versin. Amin

:'( Bu hain saldirida vefat eden kardeslere Rabbim sahitlik derecesini versin. Amin
amiin kardeşim HZ ALLAH razi olsun :'(

Amin kardeşlerim Amin :'(

Bu patlamayı teröristler deği devlette değill şu ergonekom davasından dolayı içerde bulnan Veli Küçük yaptı diye düşünüyorum.Çünkü kurtlar vadisindeki bir çok kişi nerdeyse gerçeklerdeki kişilerle özelştirilmiş ve eğer aramızda başka izleyenler oldu isede İskender Büyük içerde iken büyük bir patlaama düzenleyip teröristlerin üzerine mal edilmişti.tabi bu benim nacizane fikrim ::)

:'(

Güncel Haberler

MollaCami.Com