Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

KENE VAKASI ABD nin BiR OYUNU OLABİLİRMİ.?

Selamün Aleyküm.

Ülkemizdeki yaşanan KENE vakası
ABD nin bir oyunu olabilirmi?

[IMG]http://img378.imageshack.us/img378/2944/zzzzzaazzzauj4.jpg[/img]
buyurun yorumlarınız.

KENE VAKASI ABD nin BiR OYUNU OLABİLİRMİ.?
EVET OLABİLİR.
HAYIR OLAMAZ.
HİÇ Bİ FİKRİM YOK
ABD DEN HERŞEY BEKLENİR
HİÇ BİRİ

ABD DEN HERŞEY BEKLENİR

ABD DEN HERŞEY BEKLENİR

katılıyorum sonuna kadar ...

kus grıbı dıye bır cok hayvan ölduruldu ve doganın dengesı bozuldu dıye dusunuyorum..

Ve aleykümselam kardeşim..Tabiki Abd'nin oyunu olduğunu düşünüyorum..Kuş gribi olayını hatırlayıp birazda düşünürseniz olayları,hak verirsiniz..Ve bişeye dikkat ederseniz,bu hastalık Türkiye'nin tüm komşularında varmış ama Yunanistan'da yokmuş..

amerikanın oyunu olabilir diyorum bende

amerikanın oyunu olabilir diyorum bende

belki ::)

amerikada da ölenler var.ama nedense orada olan kene vakalarının tedavisini buldular. ???

Bencede ABD nin oyunu...

geçen haftada hemşerimiz olan bir hanımı kene ıssırmış onu kaybettik.. :'( :'( :'(

rabbim herkese hayırlı ölümler nasip etsin....

geçen haftada hemşerimiz olan bir hanımı kene ıssırmış onu kaybettik.. :'( :'( :'(
Rabbim herkese hayırlı ölümler nasip etsin....
amiin.HZ ALLAH rahmet eylesin kardeşim :'(

amiin.. kardeşim sağolasın.. :'( :'( :'(

Bence olamaz başımıza ne gelse abd israil diyoruz ama kendı hatalarımızı gormuyoruz.Elımız kolumuz baglı oturup seyredersek daha cok sey gelır basımıza.Bence kene Abd oyunu degıl...

Keneden önce kuş gribi dediler yüzlerce hayvanı itlaf ettiler,şimdi kene vakası var gündemde.Keneleri tavuklar yerlermiş önce tavuklar toplandı sonra kene atıldı..Bu bir tesadüfmüdür?bence değil!!Zamanında da fare vakası vardı hatırlatırım adım başı fare çıkıyormuş insanların karşısına...
Bence bu son zamanlarda çıkan orman yangınlarında da var bir iş.Yok cam ısındı yok tele değdi de ağaçlar tutuştu bence hepsi palavra..Ben alsam elime bir iki dalı yaksam ormanda kim görecek? Onlar da öyle yakılıyor belki.Teröristler aramızda dolaşıyor!Bunların sebebi ufak tefek değil hepsinin arkasında dayandığı ortak bir sebep var bence.
bu kafirlerden herşey beklenir ispatlanırsa da şaşırmam.

amerikada da ölenler var.ama nedense orada olan kene vakalarının tedavisini buldular. ???

malesef şuandada domuz gribini başımaza bela ettiler

nasıl türkiyeyi karıştıracagız diye şaşırmışlar Allah akıl fikir versin

Tamamı bir oyun. Bir de şu konuyu inceleyin..

http://www.mollacami.net/forum/index.php/topic,24599.0.html

Güncel Haberler

MollaCami.Com