Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

OKS'de 97 öğrenci birinci oldu...

OKS'DE 97 ÖĞRENCİ BİRİNCİ OLDU
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik açıkladı... İşte birincilerin ismi

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik OKS sonuçlarını açıkladı. Buna göre OKS'de 97 öğrenci birinciliği paylaştı. Sınav sonucunda en başarılı il Burdur, ikinci il Eskişehir üçüncü il ise Edirne oldu. 31.221 kişi ise puan alamadı...

Sınav sonucuna göre tercih yapacak her aday, okul aile birliğine 5 YTL ödeyecek. Tercih sonuçları 25 Temmuz 2008'de, kesin kayıtlardan sonra boş kalan okul kontenjanları ise 5 Ağustos 2008 tarihinde açıklanacak. OKS'ye ikinci yerleştirme için başvuruları da 6-10 Ağustos 2008 tarihleri arasında yapılabilecek. İkinci yerleştirme sonuçları 5 Ağustos 2008'de, açıklanırken 23 Ağustos'ta ise ikinci yerleştirme sonucuna göre boş kalan kontenjanlar açıklanacak.

Tercihte yükselme işlemi talepleri 24-25 Ağustos tarihleri arasında yapılacak. Sonuçlar ise 1 Eylül 2008'de açıklanacak.

bütün imtihana giren gençlere hayırlı olsun..

rabbim herkesi istedi yere nail etsin

Amin inşallah...
Yarında ÖSS sonuçları açıklanıyor ::)
Kardeşim için merak ve heyecanla bekliyoruz :)

hayırlısı olsun :)

Amin inşallah...
Yarında ÖSS sonuçları açıklanıyor ::)
Kardeşim için merak ve heyecanla bekliyoruz :)

Yarın olduğu kesinmi acaba? ben radyoda duydum yarın diye ama kimi 15 i diyor kimi ayın sonunda diyor ???

Yarın oldugu kesin kardeşim. Ösym sitesinde duyuruda bulundu. Yarın saat onda basına açıklama yapılacak Saat 10:30'da sonuçlar Ösym'nin sitesinde verilen iki adresten ögrenilecek. Hayırlıso olsun inşaallah. ::)

Hmm.Teşekkür ederim :)

Rica ederim.

Güncel Haberler

MollaCami.Com