Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Kolaysa Kaçmasana :))

Maymunda da utanma yok bi rahat vermiyo köpeğe... ;D ;D ;D
Tam dayaklılık bu maymun... ;)

Teşekkürler...

Gece gece ne güldüm ya ;D ;D ;D
Yaramaz çocuk gibi maymunun yaptığına bak hele bir teneke bağlamadığı kalmış... paylaşım için saol seraptan damla... beni güldürdün itibarı hakettin ;)

cok komikti sagol.. ;D

Gülmenize vesile olduysam ne mutlu :)
Rica ederim..

:D

;D ;D ;D

:D :D

ben okadarda gülmedim yani bayılacak kadar komik değil :-\

Aman kardeş bayılma zaten kim ayılcıcak seni...Gülümse yetr.

Aman kardeş bayılma zaten kim ayılcıcak seni...Gülümse yetr.

NDENSE BU SİTEDE BİŞEYİ BEĞENMEZ VEYA DÜŞÜNCEMİZİ SÖYLERSEK HEMEN KARŞIMIZA AKSİ CEVAPLAR VEREN ÇIKIYOR KARŞIMDAKİNE ŞİRİN GÖZÜKÜCEM DİYE ŞİRİNLİK YAPMANIN BİR ANLAMI YOK BENCE (DÜŞÜNCEYE SAYGI)

NDENSE BU SİTEDE BİŞEYİ BEĞENMEZ VEYA DÜŞÜNCEMİZİ SÖYLERSEK HEMEN KARŞIMIZA AKSİ CEVAPLAR VEREN ÇIKIYOR KARŞIMDAKİNE ŞİRİN GÖZÜKÜCEM DİYE ŞİRİNLİK YAPMANIN BİR ANLAMI YOK BENCE (DÜŞÜNCEYE SAYGI)

Neden şimdi bir konu hatta bir cevap yüzünden siteye genelleme yapıyorsunuz kardeşim?
Herkesin olaylara bakış açısı ve değerlendirmesi farklıdır..Benim güldüğüm şeye siz gülmezsiniz,sizinkine ben mesela..
Şimdi Asude kardeşim;bu paylaşıma çok güldü diye;bana şirinlik mi yapmış oluyor?Hem Asude kardeşimiz,bana şirinlik yapsa ne olur,yapmasa ne olur..Eğer konuyu beğenip gülmek,yorum yazmak;paylaşan kişiye karşı şirinlik olarak algılanıyorsa,madem kimse kimsenin konusuna yorumda bulunmasın,cevap yazmasın..
Düşünceye saygı demişsiniz o halde sizde o kardeşimizin yorumuna saygı gösterin..Ben kimse ayılsın bayılsın diye paylaşmadım bu resmi,tebessüme vesile olmak adına ekledim..İsteyen güler,isteyen gülmez;o ayrı bir konu..
Bu sitedekilerin çoğu;burda Allah c.c rızası için varlar kardeşim..Ufacık bir konu yüzünden,lütfen siteye genelleme yapmayın..

Oo en ufak birşeyden bile böyle konular çıkacaksa olmaz ki kardeşim tadımız kalmaz.Serapta bir damla kardeşimiz güzel açıklamış gülen olur gülmeyen olur komik bulmadıysan yorum yapmazsın kimseye zorlama yok.burdaki asıl amacımız dinimiz için hizmet etmek bilmediklerimizi öğrenmek ve öğretmektir.Bunlar ufak çaplı gülümseme olsun diye yapılan şeylerdir.ee okadar da olsun dimi? :)

Desteğin ve yorumun için sağolasın Ahmer kardeşim..

Rica ederim ne demek görevimiz bu aralar en ufak birşeyden bile ister istemez tatsızlık çıkıyor yakışmıyor bu Molla ehline ;) Biz muhabbetli insanlarız elhamdülillah :)

Rica ederim ne demek görevimiz bu aralar en ufak birşeyden bile ister istemez tatsızlık çıkıyor yakışmıyor bu Molla ehline ;) Biz muhabbetli insanlarız elhamdülillah :)
: )))

İlginç Komik Resim ve Yazılar

MollaCami.Com