Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

İlginç İcatlar - Sıradışı Tasarımlar ..

Yaylı yatak icat edileli çok uzun zaman oldu. Fakat tasarımcılar bu kez yatağı değil karyolayı yaylı yaparak yeni bir buluşa imza atmış durumda. Yatağınızın ayakları güçlü yaylardan oluşuyor. Böylece yatağa ilk oturduğunuz andan itibaren rahatlık hissetmeye başlıyorsunuz.

Tatile çıkarken yanınıza alacağınız eşyaların arasına mutlaka fotoğraf makinanızıda ekliyorsunuz. Döndüğünüzde sevdiklerinizle geçirdiğiniz zamanı kalıcı hale getirmek için bolca resim çektiriyorsunuz. Çoğu resimlerde fotoğrafı gruptan bir kişi çektiği için bir kişi hep eksik kalır. Yada kendi kendinizi çekmek zorunda kaldığınız zamanlar olur. Kolunuzu hafifçe ileri doğru iterek kendiniz kareye rastgele oturtmaya çalışırsınız. Bu tip durumlarda genellikle kötü bir resim ortaya çıkar. İşte bu tasarım da tam da bu durumlar için yaratılmış. Makinanızın altına monte ettiğiniz bu ayak sayesinde istediğiniz boya getirdiğiniz sapı uzatarak hem geniş bir açı yaratıyorsunuz hemde kendi kendinizi çekme işini kolaylaştırmış oluyorsunuz.

Yumurta tutacağını hiç bukadar basit ama ilgi çekici olmamıştı. Sıradan üç adet çay kaşığı şık bir yumurtalık olabiliyor

teşekkürler emeğine sağlık kardeşim...

valla hepside çok gerekli ve güzel şeyler...
hele fotograf makinesi tutacagına bayıldm.çok gerekli böle bişey...
svgili zambak kardeşimize çok tşkkr ediyoruz,başarılarının devamını diliyoruz...

:) teşekkur ederım

yorumlarınız ıcın sagolun kardeslerim

teşekkürler emeğine sağlık kardeşim...

ılgın için ben teşekkur ederım kardeşim

Benim de fotoğraf makinası hoşuma gitti kendi fotoğrafını çektirmekten hoşlanmayıp, çekmekten hoşlananlar için güzel ve gerekli bir icat olmuş. ;D
Emeğine sağlık zambak kardeşim

Benim de fotoğraf makinası hoşuma gitti kendi fotoğrafını çektirmekten hoşlanmayıp, çekmekten hoşlananlar için güzel ve gerekli bir icat olmuş. ;D
Emeğine sağlık zambak kardeşim

ılgın için ben teşekkur ederım kardeşim

çok şekerler ya...

Beğenmenize sevindim

Ilginc ve Farkli icatlar

MollaCami.Com