Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

bir önerim var

Sitemiz hakkında bi öneri sunmak istiyorum;
-* Bazı forum sitelerinde rastlamak mümkün, herhangi bir paylaşıma sadece teşekkür etmek için bir buton var ona tıklayınca teşekkür edenlerin isimleri bir liste halinde sıralanıyor. Böylece bir konu sadece teşekkür etmek için sayfalarca uzamıyor. Akabinde forum kirliliği ortadan kalkıyor.
Böyle bir seçeneğimiz olsa nasıl olurdu yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum...

sayın modlar sanırım bunun yeri bura değildi kusura bakmayın gerekli yere taşıyabilirseniz sevinirim.

-* Bazı forum sitelerinde rastlamak mümkün, herhangi bir paylaşıma sadece teşekkür etmek için bir buton var ona tıklayınca teşekkür edenlerin isimleri bir liste halinde sıralanıyor. Böylece bir konu sadece teşekkür etmek için sayfalarca uzamıyor. Akabinde forum kirliliği ortadan kalkıyor.
Böyle bir seçeneğimiz olsa nasıl olurdu yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum...

sayın modlar sanırım bunun yeri bura değildi kusura bakmayın gerekli yere taşıyabilirseniz sevinirim.

güzel fikir...birde daha aktif mollada neler olmalı bölümüne yazdığım gibi konu puanlansa nasıl olur?

düzelttim kardeşim..

evet kardeşlerim bencede güzel olur ama bu reis kardeşin vaktini alabilecek bi durumda olabilir :-[
onun dışında tabi ki uygulamaya geçse hepimiz için ii olur ;)

Evet sadec tesekkür icin güzel bir uygulama olabilr :)
suan takdir puaniyla teskkür ediyoruz ins zamanla reis kardesimiz vakti oldugunda bu düzenlemeleride yapacaktir ::)

fakat yorum yapmak yazilar üzerinde fikir beyani icin suan ki yanit sistemi güzel ;)

deli_prof kardeşim teşekkürler.

rica ederim.. kardeşim..

Evet sadec tesekkür icin güzel bir uygulama olabilr :)
suan takdir puaniyla teskkür ediyoruz ins zamanla reis kardesimiz vakti oldugunda bu düzenlemeleride yapacaktir ::)

fakat yorum yapmak yazilar üzerinde fikir beyani icin suan ki yanit sistemi güzel ;)

benim de demek istediğim tam buydu. yorum yapmak isteyen yorumunu yapsın ama sadece teşekkür edecek arkadaşların isimleri bi liste halinde yayınlansa güzel olur hem görsel açıdan daha iyi durur.

Evet kardesim ins Reis kardesimiz müsait zamanda buna da el atacaktir ::)

Öneri ve fikir icin tesekkür ederiz :)

evet kardeşlerim bencede güzel olur ama bu reis kardeşin vaktini alabilecek bi durumda olabilir :-[
onun dışında tabi ki uygulamaya geçse hepimiz için ii olur ;)

Forumumuz icinde hazirda gelmiyor. eklenti olarak varmi bilmiyorum. Olsa güzel olur tabi ama profil ayarlarindan hizli cevap secenegini aktif edilirse, kücük bir tesekkürden daha hizli olarak bir kac kelamda yazabiliriz.

Sanırsam bu yazı gözden kaçmış... Bencede olmalı...

Yeni forum sisteminde bu şekilde uygulamalar mevcut..Forum güncellendiğinde bu seçeneklerde aktif olacak inş..

Yeni forum sisteminde bu şekilde uygulamalar mevcut..Forum güncellendiğinde bu seçeneklerde aktif olacak inş..
Mecelle kardeşim :) seni göremez olduk, gelmene çoksevindim. Güzel bir haber, peki ne zaman güncellenecek :) bilgi verebilir misiniz?

Mecelle kardeşim :) seni göremez olduk, gelmene çoksevindim. Güzel bir haber, peki ne zaman güncellenecek :) bilgi verebilir misiniz?

Biz hep buradayız ;)

İnş yakında :)

aslında bu hafta sonu yapacaktım. işlerim nedeni ile biraz gecikti. önümüzdeki hafta içinde aksilik olmazsa inşaallah tamamlayacağım

Site Hakkında İstek ve Görüşler

MollaCami.Com