Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

kendini arayan kadın

bir genç kızın ibret dolu hayatıyla ilgili çok güzel bir kitap sayın yazarımız müslümanlığı ancak böyle güzel bir kitapta ve ancak böyle güzel bir kıvamda bizlere sunmuştur,herkesin kendinden mutlaka bir şey bulacağı ve ibret alacağı bir kitap, genç kızlarımızın nasıl bir dünyada nasıl bir karmaşada yaşadığını ve bu karmaşanın ancak bu kitap ta güzel bir şekilde çözümlendiği görülecektir ,ben okudum ve büyük bir zevk aldım kendi yolumda ve düşüncelerimde bir çok değişikliğe sebep oldu ve tavsiye üzerine okudum iyi ki tavsiye edildi iyi ki okudum diyorum bende siz değerli kardeşlerime tavsiye ediyorum inşallah faydalı olmuşumdur, sizlerde inşallah doğru kişilere tavsiye edersiniz ve onlarda bir nebze olsun hayatlarında değişiklik yaparlar Allah yolunda...
.... iyi okurlar .....

yazar:halit ertuğrul
yayın evi:nesil yayınları

sizin tavsiyeniz üzerine Halit Ertuğrul'un kitaplarını okumaya başladım. şu anda ben de son umut adlı eserini okuyorum. Gerçekten yazarımızın kitapları çok güzelmiş. tavsiyeniz için teşekkürler.

sayın gözyaşı sebep olduysam ne mutlu bana gerçekten halit ertuğrul'un bir çok eseri okumaya değer
saygı,sevgi ve dua ile....

gerçekten süper bi kitap birde ikinci bölümü var aradığını bulan kadın ikisinide okudum..herkese tavsiye ederim...

halit ertuğrulun bikaç kitabını okumuşdum gerçekten harikaydı
bende düzceli mehmedi tavsiye edebilrimm
cok etkilendiğim kitaplardan birtanesidr

arkadasım tesekkur ederım
forumumuzda boyle paylasımlarında olması gusel
en yakın zamanda okuyacagım inşallah.. :)

canan. aysel.düzceli mehmet ve bikaç kitabını daha okumuştum gerçekten güzeldi bunuda okuruz inşllh

kendini arayan adam kitabını okumuştum bende
fazla etkilemedi beni :-\
aysel çok daha etkileyiciydi ona göre...

teşekkürler degerli kardeşim

Tavsiye Kitaplar

MollaCami.Com