Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

bu konuda sizin görüşünüz nedir...

arkadaşların konusuna sadece teşekkürler. emeğine sağlık gibi yorum içermeyen yazılar yerine takdir puanı kullansak nasıl olur hem bu şekilde konu takibi iyi olur hemde gereksiz yere sitede şişme olmaz diye düşünüyorum teşekkür eden kişilerin ismi konunun altında tutulabilir.. böylelikle devamı gelecek konuların aralarına yazı yazılmadığı için takibi kolaylaşır..

ben pek teknik bilgilerden anlamam ama bazı forumlarda gördüğüm kadarıyla taktir puanı olan yerde yeni konu eklemiyle konu arka sayfada kalıyor ama bir üyemizin teşekkürünü yazı ile ifade etmesi konuyu gündeme taşıyor olmuyormu?
anladığımı ifade edebildimmi bilmem:)))

Hem teşekkür edelim hem de yorum yazalım :)
O zaman konuyu açan kişiye daha çok destek vermiş oluruz ve o kişinin de isteği artar;daha çok paylaşımda bulunur;diye düşünüyorum :)

onu bende bilmiyorum ama sadece teşekkür için böyle söyledim normal yorum yazacak kişiler yine yorumunu yazacak yorum yazınca gündeme gelir..

ozaman bu teklifi piri reis kardeş deyerlendirecek ..

Uzunca bir yazı düşünün, içeriğini bilmiyorsunuz. Okumadan yazının altına -daha önceden kopyaladığınız- teşekkür ifadenizi yapıştırıyorsunuz. Dolayısıyla yazıyı ve ardından yorumu gören arkadaşım, yazının sadece bir teşekkürden ibaret olabileceğini düşünüyor. Veyahut uzunca olan yazı içerisinde uygun olmayan/müdahale edilmesi, çözümlenmesi gereken bir fikri içeriyor. Teşekkür yorumumuz da o yazıyı onayladığımız anlamına geliyor.

Öncelikle yeni konu açan arkadaşlarımız yazının uzunluğuna dikkat etmeli. Ayrıca yazının fiziki düzenini iyi ayarlamalı ki okuyucu zahmet çekmesin, yazı okunsun. Dilbilgisi kurallarına da -bildiği kadar- dikkat etmeli ki, yazının yanlış anlaşılmasına sebebiyet vermesin.

Uzunca ve tek paragraf şeklinde olan yazılar %80-90 okunmayan yazılardır. Bu yazılar sadece yer kaplar. Bu yazıların okunması için, yukarıda da belirttiğim gibi, paragraf özelliklerine ve diğer görsel özelliklerine dikkat etmemiz gerekir. Bu da okuyucunun kuru bir teşekkür yerine bu teşekküre kendi görüşlerini de katmasını sağlar...

kesinlikle katılıyorum faruk kardşim.o kadar emek verilip yazılıyor belki de okunmuyor.bence takdir puanı vermek isteyen versin ama kuru bir teş.kr yerine okudukları yazı hakkında goruslerını beyan edebılırler.çünkü bu yazan kişi açısındanda çok önemli.her yazanın her yazdığı doğru diye birşey yok.bunu okumadan anlıyamayız.hatta bazı kardeşlerimizin butun yazılara kopyala yapıştır yaptıkları bıle dıkkat çekmekte...

faruk kardeşime katılıyorum
çok güzel ifade etmiş..
puanlama yapılacaksa tabikide yapılsın.
yalnız şunuda göz ardı etmemek lazım
sözüm meclisten dışarıda
herkez okuduğu konuya anladığı bir tarzda
güzel edebiyat yaparak cevap veremez
veya yorum yapamaz
bazen bir teşekkür çok şeyi ifade eder

tabiki konuyu okuyupta teşekkür ettiyse...

çok güzel ifade etmiş..
sözüm meclisten dışarıda
veya yorum yapamaz

çok güzel ifade etmiş..
sözüm meclisten dışarıda
veya yorum yapamaz

sevgili hak yolcusu büyüğüm,ben sizinle aynı görüşteyimm.sadece teş.ler bazen okunmadan direk kopyalanıyor rahatsızlıgım bu.emek veriliyor okunmuyor.çok uzun olmaları karsı tarafın okumamasına sebebıyet verıyor. sizin gibi değerli bir insanla aynı görüşte olduğumu belirtmek istedim saygı değer hak yolcu..
inş. yöneticilerimiz bunada çözüm getirecekler..

Faruk Beye katılıyorum,ne zamandır aklımda olan birşeydi,yazılan yazılara okumadan teşekkür edilmiyordur herhalde! ???

teşekkür ,eline sağlık mesajlarıda güzel ama kuru kalıyor.yorum yapılırsa hem insanlar birbirlerinin ne düşündüklerini bilirler,istişare gibi olur,hemde insanın düşünürken,yazarken ufku açılır,tabii ana konuyu aşmayacak ve karşılıklı çekişmeye yol açmayacak yorumlar. ;)

belki bazı kardeşlerimiz yazılan yazıdan ziyade yorumlardan istifade ederler. ::)

bence böylelikle herkes kendi fikrini paylaşmış oluyor.hemde degişik fikirler ortaya çıkıyor.herkes bilgisini paylaşınca,ortaya daha güzel şeyler çıkar.

Site Hakkında İstek ve Görüşler

MollaCami.Com