Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim


Başarılı bir hayat için okumada yeni teknikler

günümüzde birçok insan, kitap okuyamadığından şikayet etmektedir, bazı insanlar da, okumak istedikleri halde bir türlü başlayamadıklarını, başladıkları zaman da sürdürümediklerini ifade etmektedir yani, düzenli ve devamlı kitap okuma alışkanlığı bir türlü oluşmamaktadır.
istenildiği halde, kitap okuyamama problemi, yeteneklerin sınırlılığından değil, bu yetenekleri yeterince kullanamamaktan kaynaklanmaktadır.
halbuki, bilgi ve kültür sahibi olmak, doğru düşünmek, güzel konuşmak, açık ve tesirli yazmak isteyen herkesin başvurabileceği ilk ve en önemli kaynak, kitaptır.
halit ertuğrul'un kaleme aldığı "başarılı bir hayat için kitap okumada yeni teknikler", kitaba olan ilgiyi artıracak, okuyamama problemi olanların derdine derman olacak türden bir eser.
kısacası, bu kitabı okuduğunuz zaman kitabı keşfetmiş ve kitap dolu bir dünyayı tanımış olacaksınız.


yazarı:halit ertuğrul
yayın evi:nesil yayınları

"Günümüzde birçok insan, kitap okuyamadığından şikayet etmektedir, bazı insanlar da, okumak istedikleri halde bir türlü başlayamadıklarını, başladıkları zaman da sürdürümediklerini ifade etmektedir yani, düzenli ve devamlı kitap okuma alışkanlığı bir türlü oluşmamaktadır."
Çok doğru bunlar gibi şikayetler yakınılıyor ama yine de üzerine gidilip kitap okumayı alışkanlık haline getiremiyoruz :(

sağolun sayın bulut değerli görüşleriniz için teşekkür ediyorum Allah razı olsun


Tavsiye Kitaplar

MollaCami.Com