Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Özel mesaj

Bir kardeşime özel mesaj gönderecegim fakat gönderecegim kişinin "mesaj kutusu dolu" diyor. Bunu nasıl hallederiz. ???

aynen benimde öyle oldu birisi msj yazmış cevap yazıyorum mesaj kutusu dolu diyor..

ya kardeşim bende yazdığım konuyu sadece mesajlarımda görüyorum yeni konu olarak göremiyorum. acaba ayarlarımı karıştırdım?

Bana gelen bir masjla, kutu kapasitesinin dolduğunu gösteriyor. Bir mesajla 100% doluluk oranı biraz az değilmi? Acaba kapasiteyi biraz daha yükseltmekte fayda olmazmı?

Bana gelen bir masjla, kutu kapasitesinin dolduğunu gösteriyor. Bir mesajla 100% doluluk oranı biraz az değilmi? Acaba kapasiteyi biraz daha yükseltmekte fayda olmazmı?

onu adminimiz çoğaltabilirde size mademki mesaj kapatiseniz dolu diyorsa neden bir kısmını silmiyosunuzki..
size mesaj yazanların mesajı iletilmiyor..

onu adminimiz çoğaltabilirde size mademki mesaj kapatiseniz dolu diyorsa neden bir kısmını silmiyosunuzki..
size mesaj yazanların mesajı iletilmiyor..

Bir mesajla kapasitenin dolabileceğini tahmin etmediğimden henüz fark ettim.Bu arada silinmiştir...

yeni üye olan arkadaşlarda mesaj atmadıkları zaman forumda özel mesaj kapasitesi 1 mesaj alıyor mesaj yazdıktan sonra artıyor kapasitesi..

Bir mesajla kapasitenin dolabileceğini tahmin etmediğimden henüz fark ettim.Bu arada silinmiştir...

çok afedersiniz ben 1 mesajlık olduğunu anlıyamamışım

çok mesaj gelmenin neticesinde silinmedi anlamışım pardon..

çok afedersiniz ben 1 mesajlık olduğunu anlıyamamışım

çok mesaj gelmenin neticesinde silinmedi anlamışım pardon..

estağfurullah...

yeni üye olan arkadaşlarda mesaj atmadıkları zaman forumda özel mesaj kapasitesi 1 mesaj alıyor mesaj yazdıktan sonra artıyor kapasitesi..

kapasite sanirsam forumda yazilan yorum ve eklenen basliklara göre orantili artiyor

bir bes olmali galiba

böylece aktif olmayan kisiler özel mesaj kullanamiyor ;)

Yani herkesi forumda aktifliğe çağırıyoruz ;)

kapasite sanirsam forumda yazilan yorum ve eklenen basliklara göre orantili artiyor

bir bes olmali galiba

güzel bir yöntem ..o zaman ne duruyoruz
haydi kapasitemizi artırmaya:)))

bir bes olmali galiba

1368 * 5 = 6840 baya kapasitem olmuş biraz mola vereyim :)
artık yorum yapmayayım genel kapasiteden fazla yer almayalım diğer arkadaşlarda yararlansın değil mi ama :) :) :)

1368 * 5 = 6840 baya kapasitem olmuş biraz mola vereyim :)
artık yorum yapmayayım genel kapasiteden fazla yer almayalım diğer arkadaşlarda yararlansın değil mi ama :) :) :)

yok kardeşim bence hiç mola verme
molla'da mola vermek olmaz
durmak yok yola devam ;)

Site Hakkında İstek ve Görüşler

MollaCami.Com