Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Hüküm Allah'ındır-Cemrenur Ataman

[video=dailymotion;xn1dl2]http://www.dailymotion.com/video/xn1dl2_hukum-allah-yndyr-cemrenur-ataman_shortfilms[/video]

"Devlet adamlarımız, Milli Eğitim Müdürlerimiz, Milletvekilleri ve tüm yöneticiler. Bütün bu insanlar Allah'ın adını, O'nun hüküm sahibi olduğunu hiç duymamışlar mı? Onlar Yaratanı tanımıyorlar mı? Hiç mi okumamışlar? Ama sizler, bu saltanatınız bitip yolculuk son bulunca benim Rabbimin, sizi yaratanın huzuruna çıkacaksınız. Hiç düşündünüz mü?...ve siz orada Cehennemde her gün ama her gün yanacaksınız"

"Beni yaratan, rızık veren, hayat veren, hüküm sahibi Allah varken SİZ KİM OLUYORSUNUZ?"

"İnadına başımı açıp okuyacağım" kısmı hariç seslendiren küçük kardeşimizin yüreğine sağlık.

İşte çocuklarımıza bu ruhu aşılamak zorundayız. Allah'tan başka hiç kimseden korkmamaları ve haklarını her yerde dile getirmekten çekinmemeleri gerektiğini öğretmeliyiz.

Beni yaratan Allah varken SİZ KİM OLUYORSUNUZ?... güzeldi : ))

[QUOTE=RedveKabul;293448

"İnadına başımı açıp okuyacağım" kısmı hariç seslendiren küçük kardeşimizin yüreğine sağlık.

Beni yaratan Allah varken SİZ KİM OLUYORSUNUZ?... güzeldi : ))[/QUOTE]

evet fakat bu kız yaşadıklarını dile getirdi. tanıdığım biri. Ortaokul hayatında özgürlüğü elinden alınıp üzülen biri onların inadına onların istediği anlamda cahil kalmayıp sınıfta başını açıp mecburıyetten kimliğine sahip olan biri. ve mecburi eğitim hayatıda bıttı şimdi acaba nasıl örtüsünü alacak laik sistem????

Artık o örtüsü kimliği ile tağutlara baş kaldıran bir mücahide..

Birgün sınıfta din öğretmenine siz Allaha inanıyor kul musunuz demiş?
hocası evet demiş hiç korkmadan " o zaman neden putun önünde saygı duruşu yapıp el bağlıyorsunuz demiş?? " cevap gelmemiş..

başörtüsü yüzünden bedenden 2 alan bir kızımız gülünecek durum...

Hayatın İçinden İslam

MollaCami.Com