Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

En son okuduğumuz kitap ne olsun?

En son okuduğumuz kitap Kur'an-ı Kerim olsun!

katre i matem

Devrimci İslam

Ömer Nesefi AKAİD Arapça Metni ve Türkçe açıklaması

Kardeşlerim, ben konuyu “dualar”bölümünde dua niyeti ile açmıştım. Fakat “alış veriş rehberi” kısmına “kitap dükkanına”taşınmış olduğunu gördüm. Burada bir yanlışlık var ama anlayamadım.
Ben, Hakka vuslatımız O’nun kelamını okuyarak, O’nun kitabı ile meşgul olarak, O’na o hal üzre kavuşmak düşüncesi ile bir sorudan ziyade, bir hüsn-ü temennide bulunmuştum.

Zaten böyle bir konuyu Süvari kardeşim açmış:
http://www.ihyaforum.com/tavsiye-kitaplar/31907-su-anda-hangi-kitabi-okuyorsunuz.html#post284487

Ben konuyu 1 dk sonra açtım görünce de şaşırdım.Konu aynı dikkat edilirse açılan bölüm ve mesaj metni farklı.Hatta nezaketsizlik olmasın diye hemen cevap yazdım. Süvari kardeşimizin konusuna rağmen açılan bir konu değil.

Ben yinede açtığım konuya cevap verme nezaketinde bulunan tüm kardeşlerime teşekkür ederim. Yine tekrar ediyorum. Konu başlığını konuya dikkat çekmek için soru sorup cevabını bir temenni ile vermiştim. Arzum bu Mesajı okuyanlarınızdan kendimiz için bu duaya “âmin!”demenizdir.
Hepinize Kur’an-ı Kerim’e uygun bir hayat yaşamayı ve içindeki müjdelere nail olmanızı Yüce Rabbimizden niyaz ediyorum.

en son uc gunde birbuck sayfa yasini okudum :) serhendi kardesim... burda verilmek istenen mesaj cok derin aslinda...anlamistim ... oyuzden yazmadim... insallah kurani hatim edenlerden olurum bir gun

Amin amin...

Konu başlığını biraz değiştirip, dua edelim bölümüne taşıdım kardeşim,

Amin amin...

Konu başlığını biraz değiştirip, dua edelim bölümüne taşıdım kardeşim,

Cenab-ı Allah (celle celaluhü) razı olsun.İsabet olmuş.Ellerinize sağlık.

Dua edelim

MollaCami.Com