Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

1 ÖNERİ..!

Ben bir ricada bulunucam arkadaşlar..Siteye yeni eklenen veya önceden eklenmiş konuları hepimiz okuyoruz ve beğendiğimiz konulara emeğe saygı adına teşekkür ediyoruz.Lakin bazı arkadaşlar teşekkürlerini resimlerle iletiyorlar ve bu artık sürekli yapılıyor.Açıkçası bu teşekkür resimleri benim gözlerimi çok yoruyor ve boş yere görüntü kirliliği oluşturduğunu düşünüyorum.

Bence teşekkürlerimizi yazılı olarak sunmamız daha güzel olucaktır.

Ben bir ricada bulunucam arkadaşlar..Siteye yeni eklenen veya önceden eklenmiş konuları hepimiz okuyoruz ve beğendiğimiz konulara emeğe saygı adına teşekkür ediyoruz.Lakin bazı arkadaşlar teşekkürlerini resimlerle iletiyorlar ve bu artık sürekli yapılıyor.Açıkçası bu teşekkür resimleri benim gözlerimi çok yoruyor ve boş yere görüntü kirliliği oluşturduğunu düşünüyorum.

Bence teşekkürlerimizi yazılı olarak sunmamız daha güzel olucaktır.

kardesim, o resimlere razi olmazsak sonra onlarida bulamayiz... zaman kisitli gelen mesajlar cok fazla hem seviniyorum hem üzülüyorum, hepsini okumaya yetisemiyorum... yinede mesaj gönderenlerin hepsine sahsinizda tesekkür ederim...

Resim eklemeyi seviyoruz. Gayette hoş oluyor. Birbirini tamamlıyor. Ayrıca tüm üye arkadaşlar da resimlerimiz ve bizden memnun :)

kardesim, o resimlere razi olmazsak sonra onlarida bulamayiz... zaman kisitli gelen mesajlar cok fazla hem seviniyorum hem üzülüyorum, hepsini okumaya yetisemiyorum... yinede mesaj gönderenlerin hepsine sahsinizda tesekkür ederim...

ßaşka söze hacet kaLmamıştır..ek oLarak;en az resim oLan forum ßurası hatta..ßaşka siteLerde imzaLar dahi neredeyse 1 sayfayı doLduracak derecede..ßurası farkLı..kaLıcı payLaşımLar oLması namına yapıLmıştır ve herkesin zevkidir..fikirLere saygımız vardır..oLmadı Siyah LaLe..yine dikkat çekemedin ;)

Bizden sana... ;)

Sadece bir öneridir ve bir görüştür, uyulur ve ya uyulmaz. Fakat verilen cevapları biraz agır buldum." dikkat çekemedin" ya da "herkes bizden memnun" sanki birazcık gruplaşma oluyor gibi sitedeki herkes birbirini seviyor herkes birbirinden memnun ya da en azından yazılan şeylerin dikkat çekmek için degilde ne kadar faydalı oluruz zihniyetinde oldugu kanaatindeyim.

Not: Kişi sevdigi kişiyi uyarır, bunu bir karşı görüş ya da rekabet ortamıymış gibi algılamayalım. :)

eLßette ki öyLe..rekaßet namına değiLdi yada gurupLaşmak..zaten siteye hitaßen yazıLmış ßir öneri..ağır cevaßa geLincede;kardeşimiz ağır cevap nasıL veriLir daha iyi ßiLir..naßza göre şerßet veriLir...niyetimiz kimseyi kırıp incitmek değiLdir..sevmeyen çoğunLukta ise;ßu kararı destekLenir..icaßına ßakıLır... SeLam ve dua iLe..

Geçmişte anlaşılan aranızda bazı olaylar yaşanmış fakat ben rast gelmedim. Yalnız şunu söylemek isterim kötülüge kötülük her kişinin işi, Kötülüge iyilik er kişinin işidir.

Ayrıca kendi fikrim bazen bir resim bir sayfalık yazıdan daha ziyade etkili oldugu için resim koymanızı bende isterim. :)

Selam ve dua ile kardeşim

teşekkürLer.. :)

amin..amin..amin..cümLemizi...

Enteresan!. İyi bundan sonra mesaj yazmayız...Niyetimiz kimseyi rahatsız etmek değil.Gözleriniz rahat edebilir.

Rahatsız olan kim değerli kardeşim? Herkes bundan memnun ve bir-iki kişi memnun değil ise mesajları yazmamanız anlamına gelmez. Çoğunluğa itibar edilir... Herhangi bir sorun teşkil etse idi yönetimdeki arkadaşlar müdahale ederlerdi...

Site Hakkında İstek ve Görüşler

MollaCami.Com