Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

çok önemli duaya ihtiyac var yardım edermisiniz

sevğili kardeşlerim üyelerimizden bir kardeşimizin çocugu ameliyat olacak yarın sizden onun için dua istiyorum dua ile birlikte mesajı okuyan her kardeşimiz bir fatiha okuyu versin şimdiden teşekkür ederim

Çok geçmiş olsun... Rabbim Şafi ismi ile tecelli etsin inşAllah... Rabbimiz dua edin cevap vereyim diyor... Hadi değerli kardeşlerim,dualarımızın kabulu için dua edin.. dualarımız müşterektir... Rabbim yardımcınız olsun...

(Ey insanların Rabbi, hastalıkların gidericisi olan Allah'ım! Şifa ver, şifa veren Sensin. Senden başka şifa veren yoktur; öyle şifa ver ki, hiç bir hastalık bırakmasın.)"(Buhari Şerif)

Amin!!!

Kardeşimizin çocuğuna Rasulullah (s.a.v.)in duası hürmetine şifalar diliyorum.

sevğili kardeşlerim üyelerimizden bir kardeşimizin çocugu ameliyat olacak yarın sizden onun için dua istiyorum dua ile birlikte mesajı okuyan her kardeşimiz bir fatiha okuyu versin şimdiden teşekkür ederim
Çok değerli kardeşilerim, lütfen dua edelim olur mu...

Çok geçmiş olsun... Rabbim Şafi ismi ile tecelli etsin inşAllah... Rabbimiz dua edin, cevap vereyim diyor... Hadi değerli kardeşlerim, dualarımızın kabulu için dua edelim... dualarımız müşterektir... Rabbim yardımcınız olsun...
Mü'minler kardeştir. lütfen dualarınızı esirgemeyin... dualarımızla varız; o halde buyrun dua edelim...

Allah Şifa versin.Amin.

Rabbim şifa versin, dularımızda aklımıza getirdik.

Hayırlı haberlerini bekliyoruz ::)

aldıgım bilğiye göre ameliyat çok iyi geçmiş bundan öncede bir çok ameliyat olmuş küçüğümüz ama bu ameliyattan biraz daha umutlular,dualarımız için çok teşekkür etti dualarınızı hissettiğini bildirmemi istedi ile bende molla ailesi olarak geçmiş olsun dileklerimizi bildirdim
çok teşekkür ederim

dua ettim insallah allah nasip ederse yatsi namazindan sonrada dualarima katicam insallah

Rabbim tez zamanda sağlığına kavuştursun...

Rabbim tez zamanda sağlığına kavuştursun...

Amin insallah.

Selamün Aleyküm :) Çok değerli kardeşlerim bir önerim olacak; uygunsa, Salavat-ı Şerif hatiminde ::) bu ayki salavat-ı şerif hatimini dua isteyen kardeşimizin ameliyat olan hasta evladının iyileşmesi için olsun mu?...

Çok iyi düşünmüşsünüz kardeşim iyi olur kızılelma kardeşim uygun ise bildirir sen seviniriz

Dua edelim

MollaCami.Com