Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

ey müslüman

“İnsanların imanları, bilgileri kadardır” der Mevlana.
Bilgi imanla bütünleşince bilince dönüşür.
Bilinç ise “kendin istediğini mümin kardeşin için de isteme” duyarlılığına ulaştırır.

“Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu?” hitabı sanki yüreklerimize “bilenler farklı olmalı” anlamını fısıldıyor.

herşeyde olduğu gibi islam da bilinç istiyor, bilinçli müslümanlar olmak çok önemli.

müslüman tüketimde de bilinçli olmalı değil mi...
öyleyse neden içki satan yerlerden eli kolu dolu çıkan örtülü bayanlar görüyorum...neden boykot edilen yahudi markaları alıyorlar ve neden bu sitede o markaların reklamı var...
bunlar üzüntü veriyo gerçekten...
burda yüksek perdeden ve kitabın ortasından konuşmak güzel...Rabbim bize uygulamayı da nasip eder inşaallah...
selam ve dua ile...

“Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu?” hitabı sanki yüreklerimize “bilenler farklı olmalı” anlamını fısıldıyor.

neden boykot edilen yahudi markaları alıyorlar ve neden bu sitede o markaların reklamı var...
bunlar üzüntü veriyo gerçekten...
burda yüksek perdeden ve kitabın ortasından konuşmak güzel...Rabbim bize uygulamayı da nasip eder inşaallah...
selam ve dua ile...

Sevgili kardeşim bahsettiğiniz gibi bilenlerle bilmeyenler bir olurmu bilmiyordunuz bundan sonra bilin bilelim.
O dediğin reklamlar google tarafinda takip edilip gönderilen otamatik mesajlardır.
Bölgelere özel reklamlarda cikiyor. Örnegin siz Almanyada girdiginiz icin otomatikmen Almanya IP sini taniyor ve Almanya ya özgü reklamlari ön planda cikariyor..
Eskiden bendede çıkardı sevgili süvari banladı, çıkmıyor artık
Gördüğünüz bir reklami bildirdin. Bu durumda ne yapacagiz. hemen yönetime bildirmek gerekiyor. süvariyr
Peki neyi bildirecegiz?
reklamin oldugu yerde cikan site adresini yazip bildirecegiz. www.ihya.com reklami sakincali ama cikiyor diyelim.
O adsresi bildireceğiz.
Vesselam...

benim anlamadigim sadakatta ehli sunnette cikmayanlar niye bizim senelerce yaslanmamis sitemizde cikiyor anlayamadim

Site Hakkında İstek ve Görüşler

MollaCami.Com