Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Tartisilan konu mu kisiler mi?

Selamun aleykum,
Bilinmesini isterimki ve herkesin öyle davranip anlamasini dilerim ki;
Bir konu hakkinda fikir beyan ederken asla kisi degildir elestirilen .
O konu hakkinda fikrini söylemeli ve kisinin adina söylenmemeli.
Siirsel yazmak marifet ister ama asil olan kalpten geldigidir.
Ve saniyorum ki ve umuyorum ki nefsimin hemen hemen karisamadigi alan.
Ve söylenenler bazi insanlara degil, bazi yanlis düsünce ve görüse aittir.
Sanirim herkes böyle olmali kimsenin kimseye bir düsmanligi olmaz.
Buraya ögrenmeye, anlamaya yanlislari düzeltmeye ,sormak belki bilenler olur faydalanirim fayda saglarim ilkesi ile hareket edildigini saniyorum.
Sözlerim asla kimseye degil!
Yanlis fikirleri elekten gecirmeli, hakikisini bulana kadar elemeliki dogrular aklimizda kalsin.
O kadar yanlis fikir almisimki din adina hemde ilmihal kitaplarindan hemde hocalardan.

Sormadim ki?

Dûsunmedim ki!
Soracagim artik kizmak yok.
Rabbimin huzuruna ne yüzle cikarim ki arastirmadan anlamadan bilmeden,düsünmeden.
Rabbim kolaylastirsin yolumuzu ve dogru yol izinde gidenlerden eylesin.

buyrun sorun. verilen cevaplar inşallah sizi ve okuyanları hep manevi kazanca götürür. niyet hayır akibet hayır parolasıyla çıktık biz bu yola. gelenlere selam olsun.

tartısılan aslında konular... ama ben dusuncemı oyle benımserımkı kişi çatışmasına doner bazen tartısmam

aslında yanlış... ama sende soylemıssın düşe kalka ogrenıceksın onemlı olan bısıler ogrenmek onemlı olan bısılerı ıspatlama ogretme ogrenme ılmı bu herkezde yokkı sallasan ses cıkmıcak karakterlerden sıkılıp bu ısteye gırdıgımde ruhumu beynımı doldurucak bır suru ınsan goruyorum hatta bazılarında yuzunu gormedıgım halde ışık goruyorum..

meliissa sen bu sıtede en sevdıgım ınsanlardan bırısın egerkı senı uzucek bırşey yazdıysam affola

tartısabılrıız konusabılırız yeterkı aynı frekanstan gıdelım yeterkı bırbırımızı anlıyalım yeterkı ıkımızde hak yolunda olalım allah yolunda olan ınsanların aralarında çözemıyecegı mesele yoktur allah razı olsun...

sende bu şiirsellıgıne hep devam et başlangıçını herkez yapamıyor çünkü :)

bu şekilde tatlıya bağlanmasına çok sevindim
niyet hayır akibet hayır parolasıyla çıktık biz bu yola. gelenlere selam olsun.biz inşallah burdayız

Site Hakkında İstek ve Görüşler

MollaCami.Com