Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Miftah,ül kulub

Tasavvuf hakkında güzel bir eser,bir mürşide neden ihtiyaç var,hakiki mürşid kimdir.Mürşidi kamilin vasıfları nelerdir? Mürşidi kamil ve intisab edenler hakkında bilgiler içermektedir.Tavsiye edilir.Allah,a emanet olun.Eserin yazarı bu eseri bizzat Resulallah (s.a.v.) efendimizin söyleyip yazdırdığını rivayet etmektedir.Yazarı:Muhammed nuri şemseddin nakşibendi.k.s.

şu anda bende bu kitabı okuyorum, çok güzel
seyri sulukda, saliğin yaşadıklarını en ince ayrıntısına kadar anlatılıyor..
bu konuya ilgi duyanlara okumasını tavsiye ederim.

Tasavvuf hakkında güzel bir eser,bir mürşide neden ihtiyaç var,hakiki mürşid kimdir.Mürşidi kamilin vasıfları nelerdir? Mürşidi kamil ve intisab edenler hakkında bilgiler içermektedir.Tavsiye edilir.Allah,a emanet olun.Eserin yazarı bu eseri bizzat Resulallah (s.a.v.) efendimizin söyleyip yazdırdığını rivayet etmektedir.Yazarı:Muhammed nuri şemseddin nakşibendi.k.s.

12 eylül döneminde ilk toplatılan kitapdır ''Miftahil Kulub''...
Çünkü maksada en yakın kitabdır... ;)

Güzel bir kitapdır. Tavsiye ederim okuyan arkadaşlar farkı bizzat görecekler. Maneviyat doludur. Kalplerin anahtarını ele geçirmiş olacaklar. Şimdiden hayırlı okumalar. İstifade ve istifaza edenlerden oluruz inşaallah.

güzel bir kitap ama bir o kadarda ağır..yeni okuma alişkanlığı edinenler için biraz zor bi uslubu var...

netten okunma imkanı varmı acaba...

Bende bu kitabı okumaktayım, gerçekten çok güzel ve maneviyat dolu bir kitap. Bakıyorum içinde paylaşabileceğim konular olursa sizlerle paylaşmak istiyorum. Herkese tavsiye ederim, başından kalkmak istemeyeceksiniz.

http://kitap.mollacami.com/miftahulkuluub

tuna kardeşim ...hassasiyetinize teşekkür ederim..

arkadaşlar bu güzel eseri nete kazandırmışlar

teşekkürler..bi bakayım..

Tavsiye Kitaplar

MollaCami.Com