Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Daha aktif molla da neler olmalı

Evet

Daha aktif molla da neler olmalı

daha öncesindeki başlığımızı kapatıp yeniden güncelledik. Yeni fikirlerinizi bekliyoruz ;)

suvarı molla camimizde bır aktıflık sorunu var ben onu farketmıştım hatta baslık acıcaktım ama sımdı sızın baslıgınızı gordum :) :) konu donusumu yawas ayrıca herkez okudugu konulara dusuncelerını beyan etmıyor goz atın hep aynı ısımler var yorum yapanlar :) bence org lar duzenlenmelı kampanyalar olabılır yardım ve destek bekleyen bırsuru kuruluş var bunlar ıcın sitemızden bırseyler yapabılırız mesela sonucta hepımız bır aıleyız ben oyle goruyorum :)

acaba molla camımızde bu gorusume bı yorum yapıcak veya baska onerı sunucak varmı merak edıyorum gercekten aktıf baslıgı altında bıraz aktıf olalım derım :)

Yaz dönemine girdiğimiz için bu aylarda bir sessizlik hissediliyor forumda. Bu genelde her yaz başı hissedilir. Sadece mollacami forumu değil tüm internet sitelerinde olmakta. Günlerin uzaması, okulların tatil olması vs derken insanlar internete fazla giremez oluveriyor :)

Yardım ve destek bekleyen kuruluşlar mevzusuna gelince, sitemiz öncelikle yardım ve destek bekleyen insanları kazanabilmek gayesi gütmekte. Yani bugün internette yüzlerce konu aranmakta ve binlerce site insanlar tarafından ziyaret edilmekte. Biz insanları bilgi sunarak onların süfli kötü niyetli sitelere yönelmelerine engel olup mollacami gibi ortamlarla tanışmalarına vesile olmaya çalışmaktayız. Bizim işimiz bu. Hizmetimiz bu. Maddi ve para boyutundaki yardımlar bizim alanımız dışında

özetle durum böyle :)

ewet suvarı haklısın kontrol altına almakta zor olabılır bu gıbı yardım kampanyalarını sadece bi öneri sunmak ıstedım saol :)

yaza girdiğimizde insanlar tatile gidiyo o yüzden forum boş derler
kışa girdiğmizde insanlar okula işe gidiyo o yüzden boş derler
bu forum ne zamn dolacak ben anlamadım :D

Güzel bir anket olmuş reis, ihtiyaca göre hizmet :)
Forum sakin görünüyor ama ziyaretçilerimiz bol maşallah..
bir süredir yanlız konuları takip etmekle yetiniyordum ama inşallah artık buralardayız..
hepimize mutlu forumlar. ;)

yaza girdiğimizde insanlar tatile gidiyo o yüzden forum boş derler
kışa girdiğmizde insanlar okula işe gidiyo o yüzden boş derler
bu forum ne zamn dolacak ben anlamadım :D

Form zaten hem bilgi olarak dolu, hem ziyaretci, hemde bir çok formlarda fevkalade ilerde
bunu nerdenmi biliyorum bir çok forma üyeyim oradan biliyorum
Hatta bazı formlarda yarısı bile yok. Asıl ve önemli olan onu
nasıl değerlendirmek, kullanabilmek, mucebince amel etmek önemli diye düşünüyorum...

samimiyyet ,samimiyyet,samimiyyet..ihlas,ihlas,ihlas,dik duruş,tek duruş,HAK duruş..ve infaz.kimse bu hakkı kendinde görmeyecek.(yöneticilere)..baki selamlar.

Form zaten hem bilgi olarak dolu, hem ziyaretci, hemde bir çok formlarda fevkalade ilerde
bunu nerdenmi biliyorum bir çok forma üyeyim oradan biliyorum
Hatta bazı formlarda yarısı bile yok. Asıl ve önemli olan onu
nasıl değerlendirmek, kullanabilmek, mucebince amel etmek önemli diye düşünüyorum...

benim yazımdan neden alıntı yapıyosunuz ki ben de sizinle aynı düşüncedeyim bu konuda :)
molla cami diğer sitelerden aktiflik olark da bilgi olarak da önde
bazen aktiflik artar bazen azalır
bahane bulmaya gerek yok diyorum

bu arada üstteki anketi de yeni gördüm :D
bu seçenek nedir onu da anlamadım
Ben farklı düşünüyom, Aşağıya yazacam
türkçemizi doğru kullanalım lütfen ;D

forum dolu dolu olmasınada sahne boş ~Nur~lu kardeşim.

Site Hakkında İstek ve Görüşler

MollaCami.Com