Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

isim değişikliği..!

sitede tanıdık isimleri göremeyince şöööölleee bi bakındım da ::)

bende ismimi değiştirebilir miyim ki acaba.. ???

:)))))

bizler deyismeyiz isim deyissede hisler ve kalpler deyismez :)

tabi olabilir. özelden iletirseniz değiştirebiliriz

bizler deyismeyiz isim deyissede hisler ve kalpler deyismez :)

:o bu da ilginç bir yorum...

herkesin farklı bir bakış açısı var.
bunu unutmamak gerek.
sitemiz üye yönünden zengin olunca farklı açılarla karşılaşabiliyoruz işte ;)

Benimiçin o kadar zaman tanıdığım, benimsediğimisimlerin değiştirilmesi üzücü olmuştu. :'( Ama ne yapalım gerekliymiş... :( Dilerim herşey eskiye döner bir gün... ::) Gerçi isim sahipleri memnunsa bize bir şey demek düşmez tabii... ;)

değişim güzeldir :)

değişim güzeldir :)

yeni parolamız bu mu reis?

Siz bu olsun dedikten sonra bize söz düşmez;)

benim de ismimi değiştirebilirmisiniz

tamda bu konu hakkında bir karışıklık yaşıyordum ???
yaklaşık 7 aydır sitede değildim taşındık falan net bağlanması uzun sürdü
bir kaç gündür bakıyorum çoğu üyemiz ve adminlerle beraber isimler değişmiş bir türlü kim kimdi çözemiyorum
bunada bir çözüm bulunsa iyi olucak diye düşünüyorum bir sayfada eski yeni falan diyemi yazılsa isimler acaba ne dersiniz ???

tamda bu konu hakkında bir karışıklık yaşıyordum ???
yaklaşık 7 aydır sitede değildim taşındık falan net bağlanması uzun sürdü
bir kaç gündür bakıyorum çoğu üyemiz ve adminlerle beraber isimler değişmiş bir türlü kim kimdi çözemiyorum
bunada bir çözüm bulunsa iyi olucak diye düşünüyorum bir sayfada eski yeni falan diyemi yazılsa isimler acaba ne dersiniz ???

gihanna kardeşime bende katılıyorum cünkü bende uzun zamandır gelemiyordum kimin kim olduğunu karıştırıyorum :(

[color=teal]değişmeyen tek şey değişimdir''

herkes değişmiş..şaşırdım birazcıkk..eski isimlerin hiçbiri yok nerdeyse..iyiki açılmış bu konu..kafaam bayaaa karışmıştı.dedim başkalarımı devr aldı siteyi acep :P

Değişmeyenler de var merak etmeyin :D 8)

Kim kimdiye gelince, merak ettiğiniz kişinin eski konularını ve yorumlarını okuyarak birazda dikkatliyseniz bulabilirsiniz ;) Hem biraz merak iyidir :D

Bu arada gihanna kardeşim hoşgeldin, yeni evin hayırlı olsun :) ::)

ben o isimlerle tanıdım bu siteyi ve şimdiki isimler bana çok yabancı geliyor yeni üyelermiş gibi ::) neyse kardeşlerimiz memnunsa sorun yok yeni nic leri hayırlı olsun zamanla onlarada alışırız :)

anise kardeşim çok sağolasın allah razı olsun :D

Site Hakkında İstek ve Görüşler

MollaCami.Com