Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

İşte İsrail'in hava tatbikatına alınmama sebebi

İşte İsrail'in hava tatbikatına alınmama sebebi!

Bu hafta yapılması planlanan ortak hava tatbikatına İsrail'in neden katılmadığı ortaya çıktı.

Türkiye'nin İsrail'in bu tatbikata katılımını reddetmesinden dolayı iptal ettiği bildirildi.

İsrail ordusundan yapılan açıklamada tatbikatın, Türkiye'nin tatbikatı süresiz olarak ertelediği kaydedildi. Açıklamada buna gerekçe olarak ise Türkiye'nin "katılımcıların içeriğini değiştirmek ve İsrail güçlerinin yer almasının istememesini" gösterdiği aktarıldı.

Bu yıl altıncısı gerçekleştirilecek olan söz konusu tatbikata, ABD, İtalya ve NATO güçlerinin katılması öngörülüyordu. İsrail savunma yetkilileri de Ankara'nın, Türkiye'nin İsrail'i engellemeye yönelik kararının ardından ABD'nin çekilmesi üzerine böyle bir karar aldığını belirtti.

tc tarihinde böyle bir şey yok.
İsrail eskiden Konya ve Malatya arasında uçuş yapıyordu artık bu uçuşlar da bitirildi Hükümetçe...
Ak parti iktidarını KUTLUYORUM...

Pilotları Konya'da eğitim gördükleri için İsrail'liler 'Hava tatbikatı'na alınmamalarını enterese etmezler sanırım ::)
Ya da tam tersi olur, sessiz atın tekmesi misali; fena çıkar acısı...

Sonumuz hayrola!

Vakit yetersizliğinden MOLLA'ya giremiyorum :-\ polemiğe zaten girmem! Baştan söyleyeyimde =))

Pilotları Konya'da eğitim gördükleri için İsrail'liler 'Hava tatbikatı'na alınmamalarını enterese etmezler sanırım ::)
Ya da tam tersi olur, sessiz atın tekmesi misali; fena çıkar acısı...

Sonumuz hayrola!

Vakit yetersizliğinden MOLLA'ya giremiyorum :-\ polemiğe zaten girmem! Baştan söyleyeyimde =))

Dervişin zikri neyse FİKRİ de odur hesapı... HAK KORKARAK VE TIRSARAK SAVUNULAMAZ...
içimizde Yahudi siyonistleriden meğer ne çok KORKAN varmış....

Dervişin zikri neyse FİKRİ de odur hesapı... HAK KORKARAK VE TIRSARAK SAVUNULAMAZ...
içimizde Yahudi siyonistleriden meğer ne çok KORKAN varmış....

Kardeş sen sözü kafana göre uydurmasan dervişin zikri ne ise fikri olur değil bil akis dervişin fikri ne ise zikri odur olacak. LÜTFEN!!!!!!!!!!!!!!!

Kardeş sen sözü kafana göre uydurmasan dervişin zikri ne ise fikri olur değil bil akis dervişin fikri ne ise zikri odur olacak. LÜTFEN!!!!!!!!!!!!!!!

:)
İnsanın kafası karışık olmaya görsün, böyle karıştırıyorlar ortalığı =)

Güncel Haberler

MollaCami.Com