Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

İstanbul'da Yağma Başladı!

İSTANBUL'DA YAĞMA BAŞLADI!

FELAKET FIRSATÇILARI İŞ BAŞINDA

İstanbul'daki yoğun yağışın ardından sel suları altında kalan iş yerlerinde, yağma olayları görülmeye başladı.

Alınan bilgiye göre, Bağcılar, Küçükçekmece ve Başakşehir'de yoğun yağışla birlikte su altında kalan iş yerlerinden yağma olayları başladı.

Bazı kişilerin özellikle zücaciye ve beyaz eşya dükkanlarıyla, bu tür eşyaların bulunduğu depolara girerek, porselen tabak, ütü, ısıtıcı ve benzeri ürünleri çaldıkları görüldü.

Bu arada, selin olduğu bölgelere, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün ilçe asayiş ekiplerinin yanı sıra, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ekipleri de sevk edildi.

İkitelli ve Halkalı'da da birçok araç ve işyerinin yağmalandığı öğrenildi.

İstanbul'da hayatı felç eden sel felaketinde Halkalı'da bulunan bir porselen fabrikası da hasar gördü. Felaketi fırsat bilen bazı şahıslar, porselenleri yağmalamaya çalıştı.

Edinilen bilgiye göre, Halkalı'da bulunan bir porselen fabrikası selden zarar gördü. Alt katları su basan fabrikanın işçileri, çatıya çıkarak kurtarılmayı bekledi. İşçiler, askeri helikopterle kurtarıldı.

Bu arada, felaketi fırsat bilen bazı şahıslar, porselenleri yağmalamaya çalıştı. Polis, şahısları güçlükle engelledi. Polis memurları, uyarıları dikkate almayan bazı vatandaşları ise iterek fabrikadan uzaklaştırdı.

[right]09.09.2009
Habertürk
[/right]

yakinda; sel ile gelenleri yagmalamak helaldir fetvasi cikarsa hic sasirmayin..!

Allah-cc firsatcilara firsat vermesin

yakinda; sel ile gelenleri yagmalamak helaldir fetvasi cikarsa hic sasirmayin..!

Allah-cc firsatcilara firsat vermesin

evet haklısın kardeşim amin

Allah-cc firsatcilara firsat vermesin selde hayatını kaybedenlere allah. şefaat etsin selden
madur olanlarada cenabı hak yardım etsin, amin.

Yaaa kardeşlerim bu yağmacılarda hiç şeref haysiyet yok mu yaa anlamadım
haber spikeri soruyor: bey fendi napıyosunuz
adam : eşya taşıyorum
spiker : sizin mi eşya
adam : hayır
spiker : neden alıyosun o zaman
adam : her kes alıyor
spiker : yani her kes aldı diye sende mi alacaksın
adam : ( soğuk kanlılıkla ) evet diyor.

diğer spiker : bey fendi napıyosun
adam : tabak felan topluyorum
spiker : ayıp dimiş
adam : napalım ekmek parası

başka spiker : bey fendi napıyosun
adam : tabak topladım
spiker : napacaksın
adam : kullanacağım

Yani kardeşlerim bu milleti cehennemden başka şey kafasını çalışrmaz. Adam başkasının malından ekmek parası kazanıyor. Bir takım tabak için şerefimi, haysiyetimi, onurumu ve benliğimi zedeleyeceğime bırakın sel alsın da benim vucudumu hiç olmazsa şerefimle boğulup şerefimle haberlere çıkayım böyle şerefsizce çıkmaktansa.

Güncel Haberler

MollaCami.Com