Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

2009 ÖSYS Sonuçları ( Yerleştirme )

12.08.2009 Saat 09:30 'da açıklanacaktır.

http://osys.osym.gov.tr/

Sağolasın kardeşim hatırlatmasanız sanıyoruz ki cuma açıklanacak :) Süprizi ben vereyim bari kuzene ;)

Son 5 dakika.. Kardeşim için bekliyorum. Sanırım süprizi verecekler daha heyecanlı oluyor ::) :)
kolay gelsin

Son 5 dakika.. Kardeşim için bekliyorum. Sanırım süprizi verecekler daha heyecanlı oluyor ::) :)
kolay gelsin

evet süprizi verinler içinde çok heyecanlı oluyo.bende kardeşim için bekliyorumm.hadi hayırlısı

Heyecan var evet de tc kimlik eskisi gibi bakamıyorum aile sıra no falan istiyor napcam :-\ :-\

evett arkadaşlar heyeanımızı sizlerlede paylaşalım istedim.Kardeşim sakarya işletmeyi kazandııı.önceliği istanbul olmakla beraber sakaryayı istiyodu.çok sevindik yani.Rabbim herkese hayırlısını nasip etsin.AMİNNN

benim kardeşim de sakarya end. müh. kazandi hayırlısı bakalım. tc kimlik numarasını hala öğrenemeyen varsa ben ögrenebilirim. :)

evett arkadaşlar heyeanımızı sizlerlede paylaşalım istedim.Kardeşim sakarya işletmeyi kazandııı.önceliği istanbul olmakla beraber sakaryayı istiyodu.çok sevindik yani.Rabbim herkese hayırlısını nasip etsin.AMİNNN

Benim kardeşimde sakarya işletmeyi kazandı hadi hayırlı olsun :) :) :)

bütün forum sakarya işletmeyi kazanmış :D

bütün forum sakarya işletmeyi kazanmış :D

:) :) Nedense benim de bu yılki espirim 2.Üniv. Sakarya 'da okuyacam deyip duruyorum seneye de benden 'Sakarya'yı kazandım' lafını duyarsanız şaşmayın :P ;)
Hayırlı olsun Sakarya yolcularına :)

Kardeşlerimize hayırlı olsun, :)

Evett Sakarya yolcusu kalmasın :D ;)

Kardeş heyecanını bizde yaşadığımız için biliyorum. Bu arada güzel bir üniversite kazandılar. Umarım istikballeride açık olur. Hayırlı olsun, başarılar diliyorum yeni Sakarya üniversitelilere 8) İnş. bitirdiklerinide duyarız :)

Sakarya onları bekliyor :D

Oğluma "KARAMAN" 2 yıllık.organik tarım...neye seviniyorum biliyormusunuz.kalacağı yeri düşündükçe sevincin kat kat artıyor.. :)HATIRLISI.KAZANANLARI TEBRİK EDERİM kazanmayanlarada her şey üniversite değil derim.

Benim kardeşimde sakarya işletmeyi kazandı hadi hayırlı olsun :) :) :)

nasip işte :)
hepinizin adına çok sevindim arkadaşlar
Rabbim yollarını açık etsin yar ve yardımcısı olsun inş.

hakkınızda hayırlısı olur İnşallah arkadaşlar :)

yokmu Anadoluya gelen (:

cümleten kazanan ve yerleşen kardeşlerimiz için hayırlı ugurlu olsun
kazanamayanlara rabbim kazanmak nasip etsin aminnn ;)

Öss

MollaCami.Com