Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Ö.S.S. Size Göre Neyin Kısaltmasıdır?

Herkesin bildigi gibi ÖSS nin acılımı ögrenci secme sınavıdır fakat bu oyunumuzda bize göre ÖSS neyi ifade ediyor.işte bunu anlatmanızı istiyorum sizlerden.isteyen ÖSS nin baş harlerinden,isteyen tek kelimeyle ÖSS nin kendine neyi cagrıştırdıgını anlatabilir...

Öğrenciyi
Saygıyla
Selamlama

Önce Sen Sor :)

Önce Sen Sor :)

:D

öldüren
sınav
stresi
;D ;D ;D ;D

öldüren
sınav
stresi
;D ;D ;D ;D

kesinlikle jade katılıyorum...

ömrümü
sömüren
sınavlar :D

öldürmeden
süründüren
sınav

çokmu konuştum ne?:D

öldürmeden
süründüren
sınav

olsun kardeşim süper cvpların devamını bekliyoruz

öğrenciyi

söğüşleyen

sistem :D:D:D

öğrenciyi
sıkan
sınavlar

öldürmeden
süründüren
sınav

hayır kardeşim az bile konuştun
resmen milyonlarca öğrenci öss'ye kurban gidiyor sömürülüyor kaderleri sadece 3 saat 15 dk içine sığdırılıyor bu çok büyük bir haksızlık
sen öss'yle ilgili istediğini yaz sonuna kadar arkandayım kardeşim

Önlenemeyen
Sınav
Sistemi

ÖSS'yi eleştiriyoruz, istemiyoruz belki; peki ÖSS yerine ne olsun?

ÖSS'yi eleştiriyoruz, istemiyoruz belki; peki ÖSS yerine ne olsun?

eleştiri değil sadece öss nin bize ne çağrıştırdığını yazıyoruz..istemiyorsanız yazmak zorunda değilsiniz..

eleştiri değil sadece öss nin bize ne çağrıştırdığını yazıyoruz..istemiyorsanız yazmak zorunda değilsiniz..

:) Soruyu bilgi ve görüş almak için sormuştum. "Ö.S.S. harflerinin neyi çağrıştırdığı"nı sorduğunuzun farkındayım. Firdevs kardeşimin yorumu doğrultusunda bu soruyu sormak istedim. "Ö.S.S. neden istenmez, neden herkes eleştirir, aslında Ö.S.S. nedir, zararı nedir, istenmiyorsa mutlaka yerine bir başka şey istenmektedir...bu da nedir?" gibi sorulara cevap alabilmek için. Bu konuda bilgim yok, bilgi almak istiyorum, hazır mevzu açılmışken bilgi alayım diye..."Bilgisi olanlar, paylaşmak isteyenler yazsın!" diye...

:) Soruyu bilgi ve görüş almak için sormuştum. "Ö.S.S. harflerinin neyi çağrıştırdığı"nı sorduğunuzun farkındayım. Firdevs kardeşimin yorumu doğrultusunda bu soruyu sormak istedim. "Ö.S.S. neden istenmez, neden herkes eleştirir, aslında Ö.S.S. nedir, zararı nedir, istenmiyorsa mutlaka yerine bir başka şey istenmektedir...bu da nedir?" gibi sorulara cevap alabilmek için. Bu konuda bilgim yok, bilgi almak istiyorum, hazır mevzu açılmışken bilgi alayım diye..."Bilgisi olanlar, paylaşmak isteyenler yazsın!" diye...

kusura bakmayın ben sizi yanlış anladım o zaman hakkınızı helal edin...

Öss

MollaCami.Com