Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Ay'a Ayak Basan 6. Astronotun Açıklamaları

Ay'a ayak basan 6. astronot olan Edgar Mitchell dünyayı ayağa kaldıracak bir açıklama yaptı.

1971 yılında Apollo 14 Ay görevine katılan astronotlardan biri olan Mitchell, dünya dışında da yaşamın olduğunu ancak bu durumun ABD ve diğer hükümetler tarafından gizlendiğini öne sürdü.

Mitchell, "Sadece bu çağda gerçekten yalnız olmadığımıza dair kanıtlarımız var" diye konuştu.

Eski NASA astronotu Mitchell, "Gezegenimizin ve güneş sistemimizin ötesine uzanıp oralarda gerçekten neler olduğunu bulmamız gerekiyor. Bir gezegenler topluluğunun parçası olduğumuza inanmalı, bunu kabul etmeliyiz" dedi. Mitchell, sırlarıyla mezara girmek istemediğini söyleyerek, "Uzaylılar bize düşman olsalardı, şimdiye kadar mahvolurduk" açıklamasını yaptı.

daha kimbilir neler saklanıyor....

Allah c.c. evrende başka gezegenleri yarattığına göre; tabii o gezegenlerde başka canlılar da olabilir. Böyle bir olasılık her zaman vardır.

Yalnız merak ettiğim nokta şu; mâdem kanıtlar var, bunlar neden toplumdan gizleniyor? :-\

Haber için teşekkürler Alişş..

Onlar saklaya dursunlar bizler zaten bilyoruz :)

Rasulumuz 18 bin aleme gonderildi ve mirac gecesi risaletini o alemlere teblig etti.sadece dunyaya degil ...

tesekkurlerr

Yalnız merak ettiğim nokta şu; mâdem kanıtlar var, bunlar neden toplumdan gizleniyor? :-\

Her doğru her yerde söylenilmez, ;) :) onu uyguluyorlar heralda

Her doğru her yerde söylenilmez

Her doğru her yerde söylenilmez, ;) :) onu uyguluyorlar heralda

Her doğru her yerde söylenilmez

Evet mesaj alındı :) ::)

Haber için teşekkürler kardeşim.. :)

Evet mesaj alındı :) ::)

;)

Haber için teşekkürler alişş kardeş..

savaşta ölüm tehdidi hariç her doğru her yerde söylenir,söylenmeli...

acaba 18 bin alemin Peygamberi olmak bizden başka canlıları da içeriyor mudur?

bu alemdekiler hariç tabii,

toprağın altı var,üstü var,deniz var,hava var....

ne zamandır aklımda bu ...

ne mesaji alindi ben anlayamadim ::)

okuyan gözlerinize sağlık kardeşlerim :)

acaba 18 bin alemin Peygamberi olmak bizden başka canlıları da içeriyor mudur

"18 bin alemin Peygamberi" değil Cepni kardeşim "18 bin alemin RABBi"
Böyle olunca zaten sorunuzun cevabı zaman ve mekan kavramı gözetmeksizin açıklanmış oluyor. Bizleri, bu alemi ve diğerlerini yaratan RABBim için hiçbir şey güç değildir.

Peygamber efendimiz ise "İnsanlara ve cinlere" peygamber olarak gönderildi malum.

Soru işareti dağılmıştır umarım ::)

Dünya'ya sığamıyorum, Ay'a gitmek istiyorum :D

Haber için teşekkürler kardeşim ;)

Dünya'ya sığamıyorum, Ay'a gitmek istiyorum :D

Zamanla oda olacak seyerâ inşaalah

Güncel Haberler

MollaCami.Com