Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

' Üşüyorum '- Muhsin YAZICIOĞLU

Epeydir şiir hazırlamayla uğraşmıyordum. Bihassa İhvan kardeşimizin merhum Yazıcıoğlu'na olan sevgisini düşünerek hazırladım. :)

Allah c.c. rahmet eylesin. Mekânı cennet olsun.

amin

Amin.
Emek vermişin ellerine sağlık... çokta güzel olmuş.

Beğenmene çok sevindim Asude. Bakan, okuyan gözlerine sağlık...

Aminleriyle iştirâk eden Sena'ya da teşekkür ederim.

gerçekten çok güzel olmuş kardeşim ellerinize sağlık ...
rabbim rahmet eylesin mekanı cennet olsun ...

Amin İnşallah.

Beğenmenize sevindim. İlginize teşekkürler.

Emeğinize sağlık firdevs kardeşim. Çok güzel bir çalışma olmuş. İnşallah devamını da görmek isteriz.

vesilenizle.....
Rabbimden merhamet dilenirim.....

Bende bir kaç videosunu kendi çapımda düzenlemeye çalışmıştım

Bir Hayalim Var

Bir Hayalim Var 2

Muhsinler Ölmez

Epeydir şiir hazırlamayla uğraşmıyordum. Bihassa İhvan kardeşimizin merhum Yazıcıoğlu'na olan sevgisini düşünerek hazırladım. :)

. teşekkür ederim,en az 30yıldır bildiğim tanıdığım kişidir.aynı siyasi görüşü paylaştıım.pişmanda değilim.ancak imamı rabbani evladı yeğenlerinin oduğunu duymam dahada sevindirdi.mekanı cennet olsun

Emeğinize sağlık firdevs kardeşim. Çok güzel bir çalışma olmuş. İnşallah devamını da görmek isteriz.

İnşallah. İlgine ben teşekkür ederim Gözyaşı.

vesilenizle.....
Rabbimden merhamet dilenirim.....

Amin. Rabb'im merhametiyle muamele eylesin.

Bende bir kaç videosunu kendi çapımda düzenlemeye çalışmıştım

Bir Hayalim Var

Bir Hayalim Var 2

Muhsinler Ölmez

Ellerinize, yüreğinize sağlık. Her bir video tüylerimi ürpertti. Büyük bir değeri kaybettik mekanı cennet olsun.

. teşekkür ederim,en az 30yıldır bildiğim tanıdığım kişidir.aynı siyasi görüşü paylaştıım.pişmanda değilim.ancak imamı rabbani evladı yeğenlerinin oduğunu duymam dahada sevindirdi.mekanı cennet olsun

Bir tek siyasi yönden değil; her yönden adam gibi adamdı. Ruhu şâd olsun.
Kişi sevdiği ile beraberdir. Her kim bu dünyada kimi severse ahirette onunla beraber olacaktır. Dilerim gönül bağı ile bağlandığınız Muhsin Yazıcıoğlu ile bu bağınız dünyada olduğu gibi ukbada da devam eder.

İlginiz ve kıymetli yorumlarınızdan ötürü hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum arkadaşlar.

İnşallah gelecek. Okuyan, bakan gözlerinize sağlık. İlginize teşekkürler.

Dün akşam Muhsin Yazıcıoğlu'nun kadim dostlarından bir zatın kutlu doğum haftası münasebetiyle hazırlamış olduğu bir programa katılmak nasib oldu. Programa Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun kızı Firuze ve oğlu Furkan'da katıldı. Çok güzel bir programdı. Gece boyunca Peygamber Efendimiz ile birlikte Rahmetliye ve çocuklarına da ithaf edildi. Babaları gibi olmaları ve onun yolundan gitmeleri için çocuklarına o kadar güzel nasihatler verildi, o kadar güzel anılar anlatıldı ki. :'( :'(
Rabbim o çocuklara babalarının yolundan gitmeyi, doğru yoldan ayrılmamayı nasib etsin.

Amin İnşallah. Duygularını bizlerle payşatığın için teşekkürler Gözyaşı; orda olmayı isterdim.

İhyaya Özel Şiirler

MollaCami.Com