Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

' Üşüyorum '- Muhsin YAZICIOĞLU

Teşekkürler Firdevs27,emeğine sağlık;güzel çalışmalarının devamı dileklerimle.. :)

Allah c.c. rahmet eylesin. Mekânı cennet olsun.

Rabbim o çocuklara babalarının yolundan gitmeyi, doğru yoldan ayrılmamayı nasib etsin.

Amin aminn

Rica ederim S.b.d., tabii neden olmasın. Vaktim oldukça hazırlarım. :)
İlgine teşekkür ederim.

Allah rahmet eylesin ..mekanı cennet olsun inşllh

emeğine sağlık firdevs

Amin İnşallah. İlgine teşekkür ederim. Gözlerine sağlık.

Şiirin son mısrasında geçen beton çok soğuk lafzını okurken etkilenmemek elde deyil firdevs27 kardeş.Allah mekanlarını cennet eylesin inşaallah.

Amin İnşallah. Haklısınız; son mısrada kendi ölümünü hissetmiş gibi. Takdir-i İlâhi, duadan başka ne gelir elden... :(

Bende bir kaç videosunu kendi çapımda düzenlemeye çalışmıştım

Bir Hayalim Var

Bir Hayalim Var 2

Muhsinler Ölmez
daha yeni gördüm hhmercan kardeşim bu coşkulu paylaşımı bize sunduğun için teşekkür ederim..mehter marşını duyduğum zaman beni hep ecdadımızın yaşadığı yıllara alır götürür,çok duygulandırır..

Emeğinize sağlık firdevs kardeşim. Çok güzel bir çalışma olmuş. İnşallah devamını da görmek isteriz.

vesile olduğun için ayrıca teşekkürler firdevs ..

Rica ederim Meymune...

. teşekkür ederim,en az 30yıldır bildiğim tanıdığım kişidir.aynı siyasi görüşü paylaştıım.pişmanda değilim.ancak imamı rabbani evladı yeğenlerinin oduğunu duymam dahada sevindirdi.mekanı cennet olsun

İhvan kardeşimize aynı temennilerimizle İnşallah...

Bir tek siyasi yönden değil; her yönden adam gibi adamdı. Ruhu şâd olsun.
Kişi sevdiği ile beraberdir. Her kim bu dünyada kimi severse ahirette onunla beraber olacaktır. Dilerim gönül bağı ile bağlandığınız Muhsin Yazıcıoğlu ile bu bağınız dünyada olduğu gibi ukbada da devam eder.

Epeydir şiir hazırlamayla uğraşmıyordum. Bihassa İhvan kardeşimizin merhum Yazıcıoğlu'na olan sevgisini düşünerek hazırladım. :)

Allah c.c. rahmet eylesin. Mekânı cennet olsun.
allah razi ve memnun olsun muhterem kardeşim cok güzell mevlam gani gani rahmet eylesin muhsin abımıde

İhyaya Özel Şiirler

MollaCami.Com