Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Neden eksi aldım ?

Ne yaptımda eksi puanı bana verdiniz ?
Merak ettim açıklarmısınız ?
5.eksi puanı veren arkadaşa soruyorum özellikle nedinini?

aboww beşini birden mi virmişler :o
geçmiş olsun kardes.. :(

bence cevabını bulmazsınız çünkü bende hiç anlam veremeden bu - lere düştüm

takmayın... ;)

Bencede takmayın :)Her cinsten insan var burda..ama eğerki eleştirme babından eksi veriyolarsa bunu açıklasınlarki insanlar hatalarını bilip daha dikkatli davransınlar bence yani ::)

evet kardeş takma taktıkça veriyorlar en güzeli geri bakmadan yola devam :)))))))))

Bencede takmayın :)Her cinsten insan var burda..ama eğerki eleştirme babından eksi veriyolarsa bunu açıklasınlarki insanlar hatalarını bilip daha dikkatli davransınlar bence yani ::)

katılıyorum..

Ben de bana bu + ları kim neden verdi diye soruyorum bazen :)

ya gercekten benımde + larımda kararlı bi artış var..
+ verenın elıne saglık ALLAH cömertlerı sever ellerınız dert görmesın... :) ;)
ancak insan artı larında eksilerınde neden geldıgını
merak edıyor gercekten ....

Buda güzel; olumlu yönden bakış. :)

Gülümseyerek okudum serzenişinizi mine kardeşim...

O kadar önemli mi ki verilen eksiler...Her zaman herkes tarafından takdir almak da kendimizi ölçüp,tartmak açısından tehlikeli olmaz mı kardeşim? Bu açıdan bakarsak faidesi bile var kardeşim... ;)

:) ::)

Modlarin eksilerinin hepimizden fazla oldugunu dusun ve canini sikma ;)

örnegin ben.bu konuda kimse ugraşmasın.bnmö üstüme tok.aslında ben bu ay hem nisan ayının birincisi hemde,ceza birinciligine resmen adaylık koymuşam.ceza konusunda kimse beni geçemez.istesede geçemez kimse ;D ;D ;D ;D
boş virin takmayın bunları.adamın canı sıkılıyo gelemde mollaya bi eksi verem gidem diyo.ve o şekil yani.takmayııın.ben hep artı veriyorum size üzülmeyin sizler. ;D :D ;)

bende 24 saat içinde 3 tanesini birden aldım :)
peah

vay vay vay sabah sabah ilk mesajı buraya atmıştım daha profilime attığım mesajla bakıyorum aklıma gelen başıma gelmiş 4 olmuş yav :)

artık suyu çıktı gelir gerisi

Serbest Kürsü

MollaCami.Com