Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Neden eksi aldım ?

iyi oldu efendim. ellerinize sağlık

Allah arti verendende eksi verendende razi olsun

ama arti verenden daha cok razi olsun ;D ;D ;D ;D ;D

Allah arti verendende eksi verendende razi olsun

ama arti verenden daha cok razi olsun ;D ;D ;D ;D ;D

Takmayın arkadaşlar kimin ne yazdığı, paylaştığı ortada, Baz kişiler veriyor o kadar, ben bir günde altı eksi aldım, yaptığı yanına kâr kalacak zannedip, kendini avutanlar bunlar boşverin... şuna yazmayayım diyordum en sonunda yazdım...

ben sizi geçmişim benim -7 oldu :D

:)

sanki biraz önce - leri görme şansımız kalmadı

yeni bir sistem geldi :) ???

Yönetim son noktayı koydu desenize... :D

:))

o kadar muhabbet olunca... 8)

yaaa ben eksilerimle rekor kırıcaktım niye göremiyorum yaaa.ines rekorlar kitabına giricektim ben yaaaaa.uuuu..bnmki ni görsem olmazmııı.gitti o kadar canım biriktirdigim eksilerim.ühühüh.yaaa,sadece bnm eksilerim görünse olmasmııı.
çok üzüldüm ben şimdi.

:) Görünse kabahat, görünmese kabahat. ::)

Herşeyde vardır bir hayır ;)

ee öyle hicvedecem olmayacak....

halinize şükredin derim - veya + bunlar sanal burda öneli olan gerçek hayatta aile eş dost akrabanız size - mi vermiş + mı
işte gerkek +ve - ler orda dönüş yapacak size....
ben onalara bakın derim.....

bi slm verince alınıyo mu slm veren az mı çok mu? borç istedediğin yerden alabiliyormusun?
hayır dua eden mi çok beddua eden mi çok...
benim düşüncemi niyetimi aklımı içimi bilmeden - verilse ne olur özel mesajım kitlense ne olur?
ha şu sana ortamda gerçekten dost edinebiliyosan... ne bilim insanlar senin hakkında normal hayatta yakınındakilerin dediklerini diyebiliyorsa sen doğru çizgidesin demektir bence çünkü kalıba göre şekil almıyor olduğun gibi dimdik duruyorsundur...

yaaa ben eksilerimle rekor kırıcaktım niye göremiyorum yaaa.ines rekorlar kitabına giricektim ben yaaaaa.uuuu..bnmki ni görsem olmazmııı.gitti o kadar canım biriktirdigim eksilerim.ühühüh.yaaa,sadece bnm eksilerim görünse olmasmııı.
çok üzüldüm ben şimdi.
ayyy Leyya ne sulu gözsün mendil istiyormusun :D ;)

ben eski düzeni istiyorum,

çünkü - lerin hiçbir önemi yok !

ben + ları mı görmek istiyorum,

:) Görünse kabahat, görünmese kabahat. ::)

Herşeyde vardır bir hayır ;)

ya ben hava atıyodum o eksilerle yaaa.
herkesden çok bnm eksim vardı.gözüm gibi tek tek baktım ben onalra.her gün sayısını saydım kaç tane veriyolar diye.gitti bnm rekor.ühühüh

ayyy Leyya ne sulu gözsün mendil istiyormusun

saol görmüyomusun var benm mendilim.
ben eksilerimi isterim yaa.daha bide artılarımdan gitmiş eksilerden dolayı.ilmek ilmke eksi yetiştir,büyüt sula,sonra rtıya geçiş yapsınlar.

Serbest Kürsü

MollaCami.Com