Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Muhsin YAZICIOĞLU

.iki lidere üzülmüş ağlamışım.bunlardan biri rahmetli ÖZAL ikincisi Muhsin Yazıcıoğlu.gençler belki bilmezde,bizim gençlik yıllarımızın ülküocakları başkanıydı.o günden beri şahsen olumsuz bir hareketini bilmiyorum duymadım.bir büyüğümüzün ,geçmişte İYİ ÇOCUKTUR,dediği Muhsin yazıcıoğluna ve arkadaşlarına Cenab-ı hak rahmetini,peygamberimiz şefaatını,piran himmetini mahrum etmesin.BİR FATİHA ÜÇ İHLASIMIZI OKUYALIM İNŞAALLAH

ya bu mesele iyice çorap sökügüne döndü,herkes farklı bişiy söylüyo.haberlerde 4 ceset bulunup m.yazıcıoglu ve bir kişinin daha kayıp oldugu söyleniyo.iyce arap saçına döndü ya.resmen kaç gündür.

Cenabi Hak'kin rahmeti üzerine olsun.
Mekani Cennet olsun,
Kabri nur ile dolsun ins.

Göz pinarlarimiz hala sel olup akmakta.
Imanli, dürüst, beyefendi, dirayetli hakiki bir lideri kaybettik.
Davasi ugruna zindanlarda yatmis ama dogru bildigi yoldan milim sapmamis tam bir anadolu delikanlisi.

Ne söylense az gelir...
Ihvan abimizin de degindigi gibi onun icin " iyi cocuktur" diyen degerli bir büyügümüz,
onun kiymet derecesini ifade etmistir zaten.

Haz. Rasulullah'a komsu olur ins.

haberlerde 4 ceset bulunup m.yazıcıoglu ve bir kişinin daha kayıp oldugu söyleniyo.

Bu BBP genel merkezinden yapılan resmi açıklama. Diğerleri resmi olmayan açıklamalar yapıyorlar.

Çoook üzücü bir durum. Şimdi komplo olduğunu düşünüyorum dersem nasıl düşünürsünüz bilmem ama ben düşündüm bile. Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır versin. Böyle bir olayın seçim öncesi olması insanı iki kat üzüyor.

Çoook üzücü bir durum. Şimdi komplo olduğunu düşünüyorum dersem nasıl düşünürsünüz bilmem ama ben düşündüm bile. Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır versin. Böyle bir olayın seçim öncesi olması insanı iki kat üzüyor.
+++

Cenabi Hak'kin rahmeti üzerine olsun.
Mekani Cennet olsun,
Kabri nur ile dolsun ins.

Göz pinarlarimiz hala sel olup akmakta.
Imanli, dürüst, beyefendi, dirayetli hakiki bir lideri kaybettik.
Davasi ugruna zindanlarda yatmis ama dogru bildigi yoldan milim sapmamis tam bir anadolu delikanlisi.

Ne söylense az gelir...
Ihvan abimizin de degindigi gibi onun icin " iyi cocuktur" diyen degerli bir büyügümüz,
onun kiymet derecesini ifade etmistir zaten.

Haz. Rasulullah'a komsu olur ins.

yürekten amin amin amin
Rabbim tüm islam alemine sabrı cemil ihsan eylsin

sözün bittiği yer burası mevla mekanlarını cennet eylesin...
hem muhsin abinin hem de diğerlerinin...

:( :( :(

:'( :'( :'(

Allah Allah ben de çok üzüldüm adama siyesetin kendine pislik bulaştırmadığı tek adam denecek kadar temiz insandı allah rahmet eylesin

Rabbim böyle takdir etmişse bize boyun eğmek düşer sebeblere takılmaya gerek de yokdur bu tr. nin aybıda değildir.

Amerikada da düşmüş zamanında bilmem nerede de bizim halkımız aradı kendilerini tehlikeye atarak allah razı olsun bu olay başka devletlerde olsa idi oranın halkı kılını dahi kıpırdatmazdı

işte türk insanı başka oluyor ne olursa olsun türkse içinde bir kıvılcım vardır

Arama çabaları konusunda haklısınız da Medineli kardeşim keşke o ilçenin köylülerinin bahsettiği yerden başlasalarmış aramaya. Kim bilir bazı şeyler değişik olabilirdi ::)

Kader diyoruz elbette. Yazgıya inancımız sonsuz. Ama denirya siz deveyi sağlam kazığa bağlayın gerisini Yaradana bırakın. Öyle yapılp en uygun yerden aramaya başlasalarmış keşke işte, keşke...

şimdi abrahim aleyhisselamı bağlamışlar ateşe atacaklar gelmiş cebrail aleyhisselam emret mahv edeyim bunları demiş ibrahim aleyhisselam demişki beni buraya kim getirdi rabbin demiş ateşi kim yaktırdı rabbin demiş beni kim bağlattı rabbin demiş yani bu kadar şeyi yapan rabbim beni unutur mu ne gerek var halimi anlatmaya beni benden daha iyi biliyor demiş.

şimdi helikopteri kim getirdi, kim düşürdü, tel. haberciye kim arattı 112 yi, köylülerin dediği doğruydu kim inandırtmadı esbab önemli değil tedbir önemli

biz de şudur artık birileri öldüya tedbiri şimdi alırlar sanki başka muhsün yazıcıoğlu varda tekrar binecek tekrar düşecek naparsın kader

Haklısınız... :-\

neticede mekanları cennet olsun.tanıdığım sevdiğim ,samimiyetine inandığım biri idi.kader ne diyelim.

Güncel Haberler

MollaCami.Com