Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Mart (Rebîulevvel) Kur'an-ı Kerim Hatmi

"Kur’an’ı okuyunuz, zira Kur’an, Kıyamet Günü Kur’an ehline şefaatçi olarak gelir." diye buyuran Sevgili Peygamberimiz (sav), Kur’an okumanın bir bereket olduğunu; Kur’an okumayı terk etmenin ise zarar ve ziyan vesilesi olduğunu bildirmiştir.

Mart (Rebîulevvel) ayı hatmimize başlamış bulunmaktayız, katılımlarınızı bekliyoruz!

>> Mart ayı hatmimizden cüz almak için tıklayınız <<

yaa yine alamadım alıyorum ama olmuyo neden bi müşkilemi var 15. cüzü verirseniz okuruz inş.

15. cüzü sizin için işaretledim kardeşim, Allah kabul eylesin.

Hatmimizden cüz almak için mollacami.com adresimizde de üyeliğinizin olması gerekiyor. Üye olduktan sonra hatim bölümünden cüz alırken sorun yaşamayacaksınızdır inş. ;)

bende hatim almak istiyordum ama
neden bidaha üyelik gerekiyor anlamadım:(
burdada hatim yapsak:)

mollacami.com ile mollacami.net aynı bünyede iki farklı adresimiz olduğu için üyelik gerekiyor ;)

hatimlerimiz için mollacami.com adresimizde hatim sayfamız var. oradan takip ediyoruz buradan duyuruyoruz ;)

istediğiniz cüzü belirtirseniz sizin yerinize işaretleriz ve hatmimize katılmış olursunuz ::)

tmm ozaman ::) farketmez boş olan bir cüzü işaretleyip bildirirseniz okurum inş :)

18. cüzü sizin için işaretledik kardeşim, Allah kabul eylesin ;)

Okuduğunuz zaman haber vermeyi unutmayınız ::)

tmm aro

Amin, Allah cümlemizden razı olsun :)

Arkadaşlar Mart ayının bitmesine az kaldı ve hatmimizden henüz alınmamış 3 cüzümüz bulunmakta ::)

20., 21. ve 22. cüzlerimiz okumak isteyen kardeşlerimizi bekliyor ;)

Alınmayan iki cüzümüz kaldı, 20. ve 21. cüzlerimizi okuyacak kardeşlerimize duyrulur ;)

aldim gitti :)20 ve 21 ins en kisa zamnda okuyacm

Allah razı olsun Semra kardeşim, Mevlam kabul eylesin. :)
Okuduğunuz zaman haber vermeyi unutmayınız ;)

Hatimlerimizden cüz alıp okuduğunu bildirmeyen kardeşlerimizin cüzlerini okuduklarına dair bilgi vermeleri rica olunur ::)

15. almışdım ve okumuşdum

bilgilerinize

15. cüz okundu olarak işaretlendi, haber verdiğiniz için teşekkürler medineli kardeşim
Nisan ayı hatmimize de katılımlarınızı bekleriz ;)

>> Nisan ayı hatmimizden cüz almak için tıklayınız <<

Hatimler

MollaCami.Com