Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

siyatik

siyatik için şöyle bir karışım yapılıp kullanılabilir
50 gr badem
25 gr hardal tohumu
25 gr sinameki
5 gr masteki
1 gr akırı kahra
6 gr udi hindi
6 gr zencefil
12 gr çörek otu
12 gr sevrican
1 kg bal
bitkiler öğütülerek toz haline getirilir ve günde üç öğün aç karnına 1 çay kaşığı yutulur

vücuttaki bakteriler için ne önerirsiniz kardeşim....

bakteriler için kara üzüm çekirdeğini öğütüp günde üç defa yemeklerden önce bir tatlı kaşığı yerseniz faydasını görürsünüz inşallah. ayrıca köpek balığı kıkırdağı (aktarlarda kapsül olarak satılır) bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek için güzel bir ürün. bilindiği kadarıyla köpek balıkları yaratılmış canlılar içerisinde hiç hastalanmayan tek canlı.
bir müddet yoğurt ve peynir dahil süt ürünlerinden uzak durunuz. yoğurt ve sütte bol miktarda bakteri bulunur.

elma sirkesi ve çörekotuna devam ediyordum....
köpek balığı kıkırdağı yenir dimi...sakıncası yok...

çörek otu Allahın izni ile her derde deva. onlara devam edin. onlarla beraber üzüm çekirdeğini de tüketin. köpek balığı kıkırdağı sağlık için kullanılacağından bildiğim kadarıyla bir sakıncası yok. ancak yine de forumda fıkıh yönünden bilgisi olan arkadaşlara sorarsanız daha iyi olur

varolun kardeşim....vakit ayırdınız....Rabbim maddi manevi dara düşürmesin sizi...

amin kardeşim ecmain. Allah razı olsun. sormak istediğiniz birşey olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım inşallah

çok düşkünüm altarnetif tıpa....
bugünlerde soğanı ıslatıp suyunu içiyorum...
bi de kırmızı pancar....

Rabbim bütün hastalıkların şifasını vermiş doğaya. bunları araştırıp kullanmak gerekir.
mademki bugünlerde soğan tüketiyorsunuz size soğanın da birkaç faydasını yazayım

İçinde c vitamin'i bulunur,besleyici ve iştah açıcıdır.mikroplara karşı koyma gücünü arttırdığından,bir memleket'e gelen'in,önce biraz çiğ soğan yemesi sıhhat'i için iyi'dir.idrar söktürür.idrar tutukluğu ve damar sertliğinde faydalıdır.böbreklerdeki kum ve taşların düşürülmesine yardımcı olur.zihin yorgunluğunu giderir.öksürük söktürür,broşları temizler.akciğer hastalıkları,astım nöbeti,grip ve soğuk algınlığında faydalıdır.

amin kardeşim ecmain. Allah razı olsun. sormak istediğiniz birşey olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım inşallah

ben de teşekkr ederim
size destek olarak annemi mi çağırsam ;D
maşallh annemin sayesinde ot ,bitki sebze gidiyoruz ;D
büyük ihtimalle duymuşsunuzdur Prof.Dr. Ahmet maranki'yi
onun kitaplarını aldık alalı bizde bütük değişme var
tavsiye ederim

yani buradaki aktar yakında zengin olacak o kesin de ;D :D ;D

ooooooooo...hakikaten hazineymiş...sarımsakları bütün yutmak allerjiye ii dediler..yapmaya çalışıyorummm

okuyan gözlerinize sağlık beyaz kardeşim. Ahmed Maranki gerçekten çok değerli bilgiler veriyor. Allah ondan ve sizlerden razı olsun. zenginliğe gelince çok şkr maddi durumum iyi burada sadece bilgi vermeye çalışıyorum

neyzen kardeşim sarmısağıbütün yutmaya gerek yok. Allah korusun boğazda kalma riski var. birisinde bizzat şahit oldum. ameliyatla alındı boğazında kalan sarımsak. alerjii için de adaçayınıda kullanbilirsiniz

zenginliğe gelince çok şkr maddi durumum iyi burada sadece bilgi vermeye çalışıyorum

estg. kardeşim sadece latife yaptım

yok kardeşim...ben 2-3 bölp yutuyorum suyla.adaçayı..papatya...nar çiçeği..kekik..karıştırıp bi taşım kaynatıyorum...

maşallah neyzen kardeşim.gayet sağlıklı ürünler tüketiyorsunuz

Hastaliklara Bitkisel Öneriler

MollaCami.Com