Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

siyatik

çok seviyorum...içerkende hep ya Şafi derim....
bilemezsiniz sizin işinize ne kadar imreniyorum..keşke bende ilerleyen yıllarda böyle bi iş yapsam....

hayırlıysa inşallah isteğiniz olur. yeterki siz kararlı olun. gerçekten güzel bir meslek

:-\ :-\ :-\pek sanmıyorum ama...mevlam görelim neyler...neylerse güzel eyler...
osmanlı mutfağına...dünya mutfağına çok ilgim var...çoğu yörenin çoğu yemeğini bilirim...bi yemek evi açmak zor ama...aktarcı da olur dedim ama.... :)
ben yanlış iş yapıyorummmm 8) 8) 8)

ne iş yapıyorsun kardeşim. anladığım kadarıyla yaptığınız işi pek sevmiyorsunuz. bu arada bizim iş güzel olmakla beraber gerçekten çok zor bir iş. çok fazla sabır gerektiren bir iş. bir de bu işte en önemli şey bilgi. bitkier hakkında iyi bir bilgiye sahip olmanız gerekir. çünkü gelen hastaya yanlış bir karışım verilirse fayda yerine zarar verir

Rabbime şükürler olsun işimi iyi yapmaya çalışıyorum...finansçıyım ben...
ankarada çaplı bi firmanın hesaplarına bakıyorum...elhamdülillah işime...
ne bileyim...otlar ....sebzeler...benim fıtratıma uygun sanki...
Rabbim en doğrusunu bilir....

ben de aslında finansçı olacaktım işletmeyi bitirdim. ancak benim de bu iş daha çok hoşuma gitti. bu nedenle bu işe başladım ve çok şkr memnunum

çok isabetli karar.....faydalı olmak çok güzel...
saç dökülmesine evde yapabileceğim bişeyler önerebilirmisiniz...

saç dökülmelerine karşı daha önce bir konu açmıştım kardeşim istersen oradan bakabilirsin

sevindim...dur bi bakayım....Allah razı olsun kardeşim...

[url][/http://www.mollacami.net/forum/index.php/topic,8782.0.htmlurl]Allah sizden de razı olsun

buldum ben kardeşim ...varolunuz...

Hastaliklara Bitkisel Öneriler

MollaCami.Com