Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

ALLAH yazmışlar ayakkabıya

NİKE YENİ AYAKKABI MODELİNİN ARKASINA ALLAH'IN(C.C) İSMİNİ YAZMIŞ.

The Prophet (PBUH) said 'Pass

on knowledge from me even if it is only one verse'

Please read this.....act upon it....forward it to others..and,

Get the rewards from the treasures of Allah Subhanahu wa Ta'ala

This is what the 'NIKE' company did ....

'NIKE' company wrote the name of 'ALLAH' on the shoes & from the back so no one will notice this .......

IF YOU ARE A REAL MUSLIM YOU HAVE 2 FORWARD IT DON'T STOP ......

اذا كنت مسلم حقيقي قم بارسالها لكل المتواجدين لديك

Kahrolsun İsrail Kahrolsun yahudiler... Amin..

Susun müslümanlar susun
Uyuyun Müslümanlar Uyuyun >:([b]

bu konuya daha önce deginmiştim.aynı mesele.ama arkadaşlar photoshop oldugunu düşündüler.tşkkrlr sena

afedersiniz...görmemisim... :-[

Daha önce paylaşılan konu şu;

http://www.mollacami.net/forum/index.php/topic,16143.0.html

Ne hatırladım biliyor musunuz?

Eskiden uzun yolculuklarda, arabanın cam kenarına otururduk kardeşimle beraber; bulutlara bakardık, onları incelerdik. İlginç şekiller bulurduk oralarda. Birbirimize söyler gülüşürdük. En ilgincini bulabilmek için gözlerimizi dört açar yeniden bakardık. Hatta bir ara anneannemin gözlüğünü bile istemiştim de "gözün bozulur, olmaz" deyip vermemişlerdi. Üzülmüştüm o zaman. Abartmışmıyım ne? ::) :)

Neyse geleyim mevzuya. Birilerini karalamak o kadar kolay ki. Bence önemli olan karalama kampanyasına katılmak değil. Gerçekten karalayan kalemi ele alabilmek.

Bu gibi şeylerle uğraşmalar, eleştiriler, protestolar, sloganlar vs. zaman harcamaya değmez.
Biz nerde ne resmi var. Tersinde şu yazı var. Şekli bilmem ne diye incelerken gelip, geçenleri farkedemiyoruz. Yukarıda ki anı gibi havada ki bulutlara bakarken, önümüze çıkan engellere toslamayalım. Hadi o gün arabada annem, dayım vs. vardı, onlar yola bakıyorlar, kolluyorlardı bizi ama onlar her zaman olmayabilir!

Lütfen! Asıl uyanmayı bu şekilde yapalım. Oyunlara gelmeyelim.

Molladan bir kardeşimizin yorumumuydu hatırlayamadım ama çok güzeldi. Anımsadığım kadarıyla "bize forward edilen, protesto amaçlı bir çok mail ve benzeri hareketler, israil veya yahudi hareketi olabilir" Bence olasılık değil, ta kendisi!.

Sözüm meclisten dışarı mollaseverler. Ne demek istediğimi anlıyorsunuz değil mi? ;)

Yorum yapmak, cevap vermek isteyenler olur düşüncesiyle konuyu kilitelemiyorum. Buyrun sizi dinliyorum: ...

kardelen54 kardesim cok güzel izah etmissiniz

Bende gözümle görmeden kulagimla duymadan inanmiyorum böyle seylere...

Rica ederim efendim. Önemli olan hep beraber doğruyu yakalamak ;)

cola meselesi gibi,

almamak için illa yazıyı görmek mi lazım,

içinde alkol var yeterli değil mi?

başka ne yazıya ne şekile ne de söze gerek var,

bu tür mallarda da aynı şey geçerli,

mal senin değil mi ,eninde sonunda küffara yarıyacak alma işte,

ama maalesef özellikle sağlık alanında feci şekilde bağımlıyız dışarıya,

tembel tembel oturuyoruz maalesef,

el yapıyo biz bakıyoruz.......

photoshop la hazırlanmış kardeşim.. diğer konuya drc yazıyor diye değinmiştim.. madem bu konuda var bu konuyada şu şekilde açıklık getirmeye çalışayım..

arka beyaz şerit üzerindeki nike amblemi ikiside aynı değil. ikinci beyaz resimdekinde böyle bir amblem bile yok.

birde nike ayakkabıda amblemini kabartmayı kullanmıyor içe gömük oluyor genelde..

not : lütfen markayı tasnif ettiğim anlamını çıkarmayın ben hiçbir marka ayakkabı kullanmıyorum..

Molladan bir kardeşimizin yorumumuydu hatırlayamadım ama çok güzeldi. Anımsadığım kadarıyla "bize forward edilen, protesto amaçlı bir çok mail ve benzeri hareketler, israil veya yahudi hareketi olabilir" Bence olasılık değil, ta kendisi!.

neden olmasın.

O kadar saf insanlarımız kardeşlerimiz var ki (Sözüm meclisden dışarı) ya akşama kadar zamanını nette geçiriyor ve işi gücü bu tür mailleri başkalarına yollamak.Yok coca colada şu resim var vs.Yakından tanıdığım biri vardı tahsil yıllarımda cidden vakit ayırıp bu işi yapıyordu.Neden diye sorunca "Allah rızası için hizmet ediyorum" diyordu.Vaktini başka türlü işlerde kullanarak da hizmet edebilirsin deyince de sinirleniyor, kızıyor ve anlattıklarımızı anlamaz oluyordu.Ve Allah'ın rızasının nerede olduğu belli değildir belki de bu iştedir diyerek seyrü seferine devam ediyordu.Dİyecek bir söz bulamıyoruz bu tarz insanlara.Allah hayırlı ve kazançlı meşguliyetler versin demek lazım.

neden olmasın.

O kadar saf insanlarımız kardeşlerimiz var ki (Sözüm meclisden dışarı) ya akşama kadar zamanını nette geçiriyor ve işi gücü bu tür mailleri başkalarına yollamak.Yok coca colada şu resim var vs.Yakından tanıdığım biri vardı tahsil yıllarımda cidden vakit ayırıp bu işi yapıyordu.Neden diye sorunca "Allah rızası için hizmet ediyorum" diyordu.Vaktini başka türlü işlerde kullanarak da hizmet edebilirsin deyince de sinirleniyor, kızıyor ve anlattıklarımızı anlamaz oluyordu.Ve Allah'ın rızasının nerede olduğu belli değildir belki de bu iştedir diyerek seyrü seferine devam ediyordu.Dİyecek bir söz bulamıyoruz bu tarz insanlara.Allah hayırlı ve kazançlı meşguliyetler versin demek lazım.

Tebrikler kardesim...

Maalesef israrla anlamak istemeyenler cikabiliyor...
Karalamak cok kolay...

Fakat bir müslüman isin dogrusunu yanlisini arastirmali
Dedikodularin pesinde gitmemeli

Birisi bir sey anlatiyor...
Herkes hurrrraaa sanki hasa vahy inmiscesine inaniyorlar...

O kadar kiymetli zamanimizi bosa harciyoruzki ....

smagrat kardeşim maşallahınız var konuları kaçırmıyorsunuz :)

smagrat kardeşim maşallahınız var konuları kaçırmıyorsunuz :)

Sakincasimi vardi ? kardesim :)

Sakincasimi vardi ? kardesim :)

Yoksa sakıncası olduğu mu zannedildi?

Öyle bir şey ne haddimize, sizler yeter ki yorumlarınızı bırakın. :)

Estf kardesim...
Yok yok öyle zann edilmedi....müsterih olun
Hatta :) bu ifadeyide ekledimki yanlis anlamayin diye...

Estf kardesim...
Yok yok öyle zann edilmedi....müsterih olun
Hatta :) bu ifadeyide ekledimki yanlis anlamayin diye...

smaragd kardeş biz çoluk çocuk olunca her önüne gelene inanıyoruz,zır cahil olunca insan ne yapsın işte,napalım ya,daha önümüzde inşllh uzun yıllaırmız var,bizde bu esaretten,cahallıktan belkim bir gün kurtuluruz,keşke dünyada sizin gibi bilenler çok olsada,biizm gibi çoluk çocuga yer kalmasa dimi,tühh.. ::) ::) ::)

Güncel Haberler

MollaCami.Com