Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Kara sevgili

Gecelerimde hayal gündüzlerimde nur olan sevgil!. Sana şafak sayarak geçirdiğim günlerime gecelerimi de ekledim. Yıldızları saydım teker teker. Aldığım her nefes çığlık oldu ruhuma. Beyaz şehrin kara gelini! Hasretin yaktıkça yaktı içimi. Seninle yeni sayfalar açtım tarihime. Firkatin öyle bir lav oldu ki beyaz güller "al" oldu. Kendisine koşanlara kucak açan sen! bizim ellerimize de sunmaz mısın örtünü? Kulak vermez misin " Lebbeyk" nidalarımıza yükselen semaya doğru?...

Seni özleyen gözleri sen de bekler misin yıllarca? Adını anan gönülleri çağırır mısın yurduna? Şimdi sana bir yüreği daha gönderiyorum ve daha kimleri uğurlarım gözümde yaşlarla. Ey en yaşlı ve en yaslı mabed!... İnan ki seni sevgili sevdiği için seviyorum. Birebir olmasada, onun dokunduğu yerlere dokunur da ellerim; Allah belki haram kılar narına...

Ey nazlı yar! Tohumunda aşk olan sevgilinin hatrına üzme beni. Gelsin artık vuslatın demi. Ne olur çağır beni...

Hicran
(İki sevgilinin birleştiği topraklara gidecek tüm arkadaşlarıma hediyem olsun.) Selam ve dua ile...

emeğine sağlık kardeşim...

Teşekkür ederim.

Seni özleyen gözleri sen de bekler misin yıllarca? Adını anan gönülleri çağırır mısın yurduna?

Beklenenlerden olmak,
Çağrılanlardan olmak
tek umudum.
yıllardır bu umutla yaşıyorum....

Ellerinize sağlık.

gerçekten çok güzel olmuş.Rabbim hepimize nasip etsin oraları görmeyi

Amin amin. En sevdiklerimizle inşallah ve en güzeliyle...

Edebiyat

MollaCami.Com