Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Sus gönlüm...

Sus gönlüm...

Çok dile getirme.
Sen dile getirdikçe gönlün daha da coşuyor,daha meraklanıyor ve beklemek daha da zorlaşıyor.

Sus gönlüm...

Çok laf etme. Az söyle ki işimiz olgunlaşsın.Az söyle ki Hakka karşı yanlış kelam çıkmasın.

Sus gönlüm...

Bir elif miktarı sus. Az kaldı bahara.

Dayan gönlüm. Denizin içinde meydana gelen görünmeyen dalgalar gibi yüreğin biliyorum. Beklemekten başka çare olsaydı,seni durdurmazdım...

İnan bana...Ama yok. Başka çare yok. Unutma ki ilaç bile beklemeden tesir etmez,çiçek bile vakti gelmeden önce açmaz...

Sus gönlüm...

Bu kışın bahara dönünceye kadar. Bu gece gündüz oluncaya kadar. Uzak yollar yakınlaşıncaya kadar. Bu sıkıntının ardından ferahlık gelinceye kadar. Ve yüzümüz vuslat gözyaşlarıyla ıslanıncaya kadar sus...

Sus gönlüm...

Seni senden daha iyi bilen Rabbinin hükmü vuk'u buluncaya kadar.

Sus gönlüm.

Bütün bu susmalarına karşılık her şeyin hayırlısının olacağına inanarak sus.

Sus gönlüm...

Her susuşun bir cevap olsun.

Her susuşun,sabrın olsun. Her susuşun,duan olsun. İçten yakarışının adı olsun,susuşun. Bekleyişinin. umut edişinin,inancının,

özlediğin şeylerin vurgusu olsun,susuşun...

...Sus Gönlüm...Bir Elif Miktarı Sus...

Her susuşun,sabrın olsun. Her susuşun,duan olsun. İçten yakarışının adı olsun,susuşun. Bekleyişinin. umut edişinin,inancının,

özlediğin şeylerin vurgusu olsun,susuşun...

inş bizlerde susmakla bunları elde edebiliriz...
teşekkürler hak yolcusu...

Bir elif miktarı sus. Az kaldı bahara... Teşekkürler kardeşim çok güzeldi allah cc razı olsun.

Gönül ki vaveylası ile meşhur yetim,
Susmayı öğrenince gönül ,peşinden sabır geliyor zaten..

Allah razı olsun kardeşim...

ALLAH celle celaluhu sizlerdende razı olsun

ellerinize ve gözlerinize sağlık..

emeğinize ve gönlünüze sağlık sayın hak yolcusu

Klasik bir uslup olacak ama gerçekten çok güzeldi

estağfurullah ..teşekkür ederim gözlerinize sağlık..

gönlüm sustu, sen susma, susmaki boşyere boş laf eden gönlüm manayla dolsun
ben sustum, sen susmaki gabaran,deryanın ortasında yolunu kaybetmiş avare dolaşan gönlüm huzurbulsun
ben sustum, sen susmaki bendini yıkmaya çalışan sel misali dolan gözlerimin yaşı yön bulsun,
ben sustum.siz susmayınki gönüller konuşsun,muhabbet olsunRAHMETi RAHMAN sizden razı olsun

Bu kışın bahara dönünceye kadar. Bu gece gündüz oluncaya kadar. Uzak yollar yakınlaşıncaya kadar. Bu sıkıntının ardından ferahlık gelinceye kadar. Ve yüzümüz vuslat gözyaşlarıyla ıslanıncaya kadar sus...
güzel paylaşım teşekkürler

sağolun beyendiğinize sevindim teşekkür ederim..

Sus gönlüm.

allah razı olsun hak yolcusu kardeşimm.emeğine sağlık..

[font=Lucida Calligraphy][color=maroon]Yüreğinize, emeğinize sağlık , [b]hak yolcusu.. çok güzeldi...

Sus gönlüm.

Paylaşım için teşekkürler.

Edebiyat

MollaCami.Com