Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Nasılsanız öyle yönetilirsiniz.....

Efendimiz 'Nasılsanız öyle yönetilirsiniz 'diyor ya,

Artık şu ülkede ah vah eden kimseye acımıyorum,

kendi düşen ağlamasın,

insanlar hala aynı kapıda bekleşiyor,

bizim milletimiz bu kadar mı ferasetten ve basiretten yoksun hale geldi,

BOP eş başkanıyım diyene oy verip kendi elleriyle ırağı vurdular,

peki nasıl hesap verceksiniz kardeşim Rabbinize?

evet bile bile üzerimizden uçakları geçirdik ve müslüman kardeşlerimizi kendi elimizle vurduk mu diyeceksiniz, hangi yüzle?

şimdi filistine kan ağlatıyorlar ,

ve birer çocuk safiyetiyle milletimiz anlatılan masalları dinliyorlar,

masalın kötü canavarı ergenekonu ise yakaladıkkk,korkma sen diyerek çocukların başını okşayıp,kalplerine güya su serpiyorlar,

ve bilmem kaçıncı dalga ile güya gündem değiştirilip aslında filistin unutturulmaya çalışıyor,

ve timsah gözyaşları döken BOP çular da aslında galiba ne yaptıklarını bilmiyorlar ve ölümü ve ahireti unutuyorlar,

kapı kapı dolaşılıp güyalar konuşulup güya gibi yapılıyor, Rabbim görmüyor mu zannediyorlar acaba,bu kadar mı sarmış dünyalık kalpleri?

zamanında israili konyaya sokan zevatta meydanlarda hiç birşey yapmamış gibi filistin poşusu boynunda onunla gözyaşlarını siliyor,siliyor ve galiba yaptıklarına ağlıyor,filistine değil.......

anlaşmasını yaptığı tanklar ise filistinli çocukların üzerinden geçiyor,

ve bu pek muhteremler ! başparmaklar havada ant içiyorlar,aslında o çocukların kanını içiyorlar,

aklım almıyor ,inanın aklım almıyor,

ne oldu bu insanlara,

israilliler habire doğuda toprak alıyor ve doğumlarını gelip doğuda yapıyorlar ve çocuklarına Türk pasaportu alıyorlar,

maalesef çok az bir zaman sonra filistinin başına gelen aynı şeyleri yaşamaya mahkumuz,

hamasetle olmaz bu işler,

adamlar 100 senelik yapıyor planlarını,

zekasına güvendiğim bir beyefendi şöyle demişti ' bu devirde önemli olan küfrün ne olup ne olmadığını anlamaktır' ,

evet sonuna kadar katılıyorum bu cümleye,

o kötü günler gelmeden şu milletin uyanmasını ve kaybettikleri feraset ve basireti yakalamalarını ve küfrün ne olduğunu anlamalarını Rabbimden niyaz ederim,amin......

adamlar 100 senelik yapıyor planlarını,

Kesinlikle...

Uyanık TÜRK halkına ne olduysa artık, bu uykudan uyanma vaktidir elbette.
Umarım yakın zamanda olur bu uyanma. Yoksa bu görünenlerin bir rüya olmadığını acı bir şekilde anlayacağız...

evet o yüz senelik planda Türkiye'yi Bop ile ele geçirme sevdası var mesela,siyasi olarak,

başa geçirilecek kişi abd,ingiltere,israil ziyareti yapmadan göreve gelemiyor!

mesela dinlerarası diyalog ile dinin safdışı bırakılması planı var,

zira Türkler Kurtuluş savaşını vatan ve din savunması için yaptı ve onca zorluğa bunlar için katlandı,

savaşla bizi yenemeyeceklerini bildikleri için bir kaç muhterem zevat bulup palazladılar ve alttan alttan faaliyetlere başladılar,

ne kadar ilahiyatçı varsa tvlere çıkan ve din bezirganlığı yapan ,onlarda bu oyunun bir parçası,

-hocaaam ojeyle namaz kılınır mı?

evet evladım,kına gibidir kıl,

-hocaaammm, namazı birleştirip kılsak olur mu,tv tv gezerken vakit bulamıyoruz kılmaya,

taaabbbiiiiiiii, ni dimek,kıl, dinimiz kolaylık dini,

-hocammmm,türban farz mı? ayyy örtünemiyorum,daralıveriyorum ,sanki sıkıyorlar boğazımı!

çok muhterem bir hocamızın da dediği gibi başörtüsü teferruattır kardeşlerim,önelmi olan kalp,sen kalbine bak,

-hocaammmm,ay valla diyorlar ki Peygamber(haşa kapıcıya bile efendi der aslında kibarım) 'e uymak kemal derecesiymiş,şefaatte yokmuş öylemi?

-----------o kemaller götürsün seni salak,

bunu ben dedim hem de forumda,özürde dilemeyeceğim,

hatta en kallavi şeyleri yazmıyorum siz söyledim sayın lütfen......

Sakin olun Cepni kardeşim :)
Biz anlıyoruz siz hiç merak etmeyin. Ama yine de her zaman için sakin olmakta fayda vardır ;)

Sabır... Sabır... Sabır... Ya sabır... El sabır... Sabır...
Başka ne çare :-\

Zulmün Vesikaları

MollaCami.Com