Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Keşke "Danışma" mız olsa!!

Keşke böle "Danışma" gibi bi konu başlığı olsada, online olan yöneticiler yada modlar ordan sorunlara anında müdahele edebilse.

misal demin bi konu açıyordum bi hata yaptım ve ö.m hakkımıda gene yöneticilere bişeyler sormaya harcadığım için şimdi konu içeriğinde ki yalnışlığı nasıl düzelteceğimi bilmiyorum ???,lütfen yardım !!! :-[

Bu konuyu değerlendirelim kardeşim :)

Gelelim sorununuza :) neydi acep problem yardımcı olmaya çalışalım? Hangi konu ve neyi değiştirmek istiyorsunuz?

Bu arada ne kadar çok yorum ve katılım o kadar çok özel mesaj hakkı :D

kardeş özel mesaj olayı yeni gelen üyelerde saatte 2 olarak ayarlandı..
probleminiz olduğunda genel soru ve cevaplar yada bulamıyorum yardım edin de sorun yönetici arkadaşlar olarak yardımcı oluruz..

yeni uyelikden ne zaman cikiliyor?

kardeş özel mesaj olayı yeni gelen üyelerde saatte 2 olarak ayarlandı..
probleminiz olduğunda genel soru ve cevaplar yada bulamıyorum yardım edin de sorun yönetici arkadaşlar olarak yardımcı oluruz..

ağabey Abdussamet Kısa Sureler diye bi online player yapmıştım indirme linki yok sadece arkadaşlardan dinlemek isteyen yada sureleri bilmeenlerin dinleyerek öğrenmesi maksadı ile yapmıştım, fakat gerekli kodu girer iken bi hata ypmışım sonrada düzeltme seçeneği olmadığı iiçin bi mesaj daha attım düzelmiş hali ile fakat şimdi bakıyom o konu silinmiş herhalde, ö.m gönderebilse idim soracaktım böle bi player yapmam da mahsur varmı diye ama şimdi merak ediyorum playerda ki hatadan mı yoksa böle bi paylaşımın uygun bulunmadığından mı silindiğini???

Sanırım bu konuda bana danışmıştınız. Ben de yayınlamamanız gerektiğini bildirmiştim, öyle değil mi? Kur'an-ı Kerim ile normal dinlediklerinizi bir mi tutuyorsunuz? Kur'an-ı Kerim dinlenirken hürmetle dinlenmelidir. Sitede dolaşırken ilahi dinlenir; ama Kur'an-ı Kerim DİNLENMEZZZZ!!! Bunu defalarca tekrarlamaya lüzum yok. Her şeyin bir adabı/usulü vardır. Zira arabada giderken bile Kur'an-ı Kerim dinlenmez...

Kur'an-ı Kerim okumak sünnet iken dinlemek FARZDIR!!! Dolayısıyla bir farzı "Rabbimin emridir!" diye yapmak gerekir, "Ben yaptım oldu" diye değil... Kur'an-ı Kerim Rasülullah Efendimizin en büyük mucizesi, ümmetine olan en büyük emaneti, Cenab-ı Hakk'ın Kelamı... O nedenle dinlerken de ona göre hazır vaziyette olmak, hürmetle dinlemek icab eder...

Site Hakkında İstek ve Görüşler

MollaCami.Com