Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Abdülhamid'in Dünyası Topkapı'da

Abdülhamid'in Dünyası Topkapı'da

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından, Sultan II. Abdülhamid'in muhteşem arşivinden derlenen ve dünyanın 19 ülkesinin 1800'lü yıllarına tanıklık eden fotoğraf kareleri, yeni bir albüm kitapla ilgililerin dikkatine sunuluyor. Bu albüm-kitap'tan seçilen 80 fotoğraf karesi ise yarın Topkapı Sarayı Müzesi'nde ziyaretçiler ile buluşacak. Toplam 35 bin kareden oluşan Sultan Abdülhamid Arşivi, fotoğraf sanatının fazla bilinmediği yıllarda oluşturulmuş devasa bir arşiv. Saat 17.00'de açılacak olan sergide, albüm-kitap da görücüye çıkacak. Dönem fotoğrafçılarını da tanıma imkanı olan sergide, farklı ülkelerin kentlerinden ve insanlarından kareler görülebilecek.

paylaşım için teşekkürler ihvan kardeşim. gelip görmeyi isterdim ancak vaktim yok

malesef istanbuldan madden uzağım...inşaalah kitap haline dönüştürülür...bizde faydalanırız..

inşaallah görmek nasıp olur

Çok görmek isterim ama şimdilik böyle bir imkanım yok.
Haber için teşekkürler.

inş bizde görürürüz.

Toplam 35 bin kareden oluşan Sultan Abdülhamid Arşivi, fotoğraf sanatının fazla bilinmediği yıllarda oluşturulmuş devasa bir arşiv.

Çok görmek isterim, çoook. Zaman kısıtlaması yok sanırım. İnşallah nasip olur ::)

inşaallah görmek nasıp olur

amin inşallahh..

çok güzide resimlerin olacağını tahmin ediyor ve merak ediyorum inşallah görmek nasip olur bir gün.....

inş bizde görürürüz.

Merak ediyorum bu serginin ne kadar surecegini?.Hala devam etme olasiligi var mi?.Ins. Gormek nasip olur?.

çok güzide resimlerin olacağını tahmin ediyor ve merak ediyorum inşallah görmek nasip olur bir gün.....

inşllh...

Güncel Haberler

MollaCami.Com