Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

LIKIR LIKIR COCA COLA..

Ey Müslüman!!! Devam et cola içmeye... Nasıl olsa senin için önemli değil İki büyük cola firmasının bir senelik

cirolarını İsraile bağışladığı.

İnsan haklarının çöken beton yığınlarının altında kaldığı, ufacık çocukların oyun çağında ellerine aldığı sapanla

tankın karşısında durduğu o halk... Hani ’’Müminler Kardeşti’’... Bir yerden duymuştun değilmi? Yabancı değil

sana. Sen devam et lıkır lıkır cola içmeye...

Reklamın da diyor ya ’’ ben başka ne yapmamıştım’’. Sen merak etme verdiğin paralar emin elde. Ne mi

yapıyorlar? Söyletme bana hergün tv de izliyorsun. Hatırla. KANA KATLİAMI. Onlarca insan katledilmişti.

Yaptığınla övünüyormusun? Senin eserin! Devam et lıkır lıkır cola içmeye!!!

Soğuğu makbuldür değilmi? Evet soğuk, soğuk... İnan şimdi Filistinde soğuk. Ama senin suçun yokki! Bahanen

hazır sen içmesende içeceklerdi değilmi? Peki içerken tadında bir değişiklik farkettinmi? Kan içiyorsun ya.

Vardır bir fark değilmi? Yokmu? Devam et o zaman lıkır lıkır!!!

Hayatında herhangi bir şeye isim vermek istedinmi? Bak o kadar bomba yağıyor halkın üstüne. Birisinde senin

adın yazıyor. Aaaa bak bir sesler gerliyor, Tekbir sesleri... Hatırladınmı? Abdülaziz Rantisiler toprağa veriliyor.

Sen yaptın. Sevinçlimisin? Bir baba ağlıyor, minicik evladını toprağa vermiş. Kapatma gözlerini, tıkama

kulaklarını...

Özür dilerim! kolamı içiyordun? Zamanını aldım. Devam et iç lıkır lıkır!!!

teşekkürler kardeşim. anlamlı bir paylaşım. mecburiyetten satıyorum. ancak çok şkr evime kesinlikle almıyorum.

Çok güzel bir konuya değinmişsiniz Allah razı olsun.Evime girmedi aslada giremez

:( :( :(
eşime meilledim....
emeğinize sağlık....

coca colacılar düşünsün...
tşkkrlr...

içmiyoruz Elhamdülillah

coca colacılar düşünsün...
tşkkrlr...

ewt teşekkürler...

Allah cc. razı olsun kardeşlerim.okuyan gözlerinize sağlık...

teşekkürler kardeşim..

tüylerim diken diken :-X :-X :-X :-X

Uzun zaman önce çok sevmesemde azda olsa içiyordum.Elhamdülillah şu anda şişesini görmek bile istemiyorum.Allah razı olsun.

okuyan gözlerinize sağlık...

Hayatın İçinden İslam

MollaCami.Com