Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Ağlamayın, şerefsizleri güldürmeyin...

‘Ağlamayın, şerefsizleri güldürmeyin’

DİYARBAKIR’IN Dicle İlçesi kırsalında önceki gün güvenlik güçleri ile PKK’lı teröristler arasında çıkan çatışmada ağır yaralanan 7 yıllık Jandarma Uzman Çavuş Tacettin Çeribaş, götürüldüğü Diyarbakır Askeri Hastanesi’nde kurtarılamadı. Evli ve 1 çocuk babası 28 yaşındaki şehit Çeribaşı’nın cenazesi ise helikopterle getirildiği Kahramanmaraş’ın Andırın İlçesi’ne bağlı Alameşe Köyü’nde toprağa verildi. Şehidin 24 yaşındaki eşi Sedef Çeribaş, Alameşe Köyü Camii’ne düzenlenen törende ağlayanlara, “Ağlamayın, şerefsizleri güldürmeyin” diye haykırdı.

[right]taraf[/right]

tesekkürler ates yaktigi yeri yakar derler anne baba aglar bizim dahi gözlerimizden yaslar akiyor ama duadan baska yapacak bir seyimiz yok.

tesekkürler ates yaktigi yeri yakar derler anne baba aglar bizim dahi gözlerimizden yaslar akiyor ama duadan baska yapacak bir seyimiz yok.

evet aynen RABBİM dayanma gücü versin çok zor ..

MEVLAM gidenlere gani gani rahmet eylesin taksiratlarını aff eylesin..

Güçlü bir yürek örneği bu haber. Böyle yüreklerin var olması beni çok sevindirdi :)

Evet, RABBim dayanma gücü versin inşallah kayıpları olanlara :(

:'( :'( :'(

Gerçekten zor bir durum Allah evlat acısı göstermesin

Yapabileceğimiz en büyük yardım ellerimizi kaldırıp yüreğimizden dökülen dualar...

şerefsizleri güldürmeyelim...dünde diyarbakır,,,neye yanarım biliyormusunuz,bunların korktukları özel timlerimiz şimdi yoklarda ona yanarım..

Özel timleri oluşturmak zor iş değil. Bu ülkenin askeri gücü her daim vardır.

Ben diyorum ki millet olarak bunu biraz hak ettik demek ki. Ama insan cana kıyamıyor elbette :(
Bir de suçluların yanında masumlar da acı çekiyor :'(

Mevla'm hayırlı günlerle karşılaştırsın bizleri...

Güncel Haberler

MollaCami.Com