Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

NAMAZDAN KURTULMANIN YOLLARI

BUTUN IBADETLERINI YERINE GETIRMEYE CALISAN BIR ADAM WARMIS.
ORUCUNU TUTAR ZEKTINI WERIR.INSANLARA YARDIM ELINI UZATMAKDAN HIC GERI KALMAZMIS.YANLIZ BI ADAMIN BI KUSURU WARMIS.MANAZ KILMAK ONA COK AGIR GELIRMIS USENIRMIS.BIR GUN WARMIS GTMIS BI HOCANIN YANINA DEMISKI HOCAM NE YAP ET BENI SU NAMAZDAN KURTAR NAMZ KILMAMAK ICIN NE YPMAM GEREKIRSE SOYLE YAPAYIM YETERKI SU NAMZDAN KURTULAYIM HOCA YA EWLAD BEN HIC BIR YERDE NE DUYDUM NE ISITTIM BU NAMAZDAN KURTULUS YOK BORCUN KILACAKSIN DEMIS ADAM YALWARMIS BUL DIYE HOCA MUDDET ISDEMIS ADAM GTMIS ARADAN HAFDALAR GECMIS ADAM GELMIS BULDUNMU HOCAM DEMIS KURTULACAKMIYIM HOCA BULDUM EWLADIM EGER SU BES SARTTAN BIRI SANA UYUYORSA NAMAZDAN MESUL DEGILSIN
1 OLU ISEN
2 DELI ISEN
3COCUK ISEN
4HAYWAN ISEN
5 KAFIR ISEN :)
TERCIH SENIN

"Namazdan kurtulmanın yolları" ??? kusura bakma kardeşim ama bu başlık benim hiç hoşuma gitmedi. :(
Allah (c.c.) cümlemizin namazlarını kabul ve daim eylesin, kılmayanlara da namazı sevdirip, hakkı ile eda etmeyi nasip eylesin...

"Namazdan kurtulmanın yolları" ??? kusura bakma kardeşim ama bu başlık benim hiç hoşuma gitmedi. :(
Allah (c.c.) cümlemizin namazlarını kabul ve daim eylesin, kılmayanlara da namazı sevdirip, hakkı ile eda etmeyi nasip eylesin...

katılıyorum Allah(c.c.) bizi böyle insanlara benzetmesin ve o insanlar da doğru yolu bulurlar inş.

İlginç Komik Resim ve Yazılar

MollaCami.Com