Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

>>YALANDAN kim ölmüş>>

Olmert: Büyük İsrail Projesi bitmiştir

'Büyük İsrail Projesi bitti' diyen İsrail Başbakanı Olmert "Artık böyle bir şey yok. Her kim böyle bir şeyi hala söylerse kendini kandırır" dedi.

İsrail Başbakanı Ehud Olmert'in Büyük İsrail Projesi'nin sona erdiğini söylediği ifade edildi.

İsrail medyasında yer alan heberlere göre Olmert, Batı Şeria'daki evleri boşaltmaya gönüllü kişilere ödenecek tazminatların görüşüldüğü kabine toplantısında bakanlarına, "Büyük İsrail Projesi bitmiştir, artık böyle bir şey yok. Her kim böyle bir şeyi hala söylerse kendini kandırır" dedi. Olmert, kendisinin Büyük İsrail Projesi'ni savunmadığını, İsraillilerin iki devletli bir yönetim istemiyorlarsa Batı Şeria'da ikamet eden halk ile bu bölgeyi paylaşmaları gerektiğini açıkladı.

İsrail'in, işgal altındaki Filistin topraklarında yürüttüğü inşa faaliyetleri nedeniyle İsrail Başbakan Yardımcısı Haim Ramon tarafından sunulan tazminat ödeme planına göre, Batı Şeria'da evlerini terk edenlere toplam 305 bin dolar civarında ödeme yapılması öngörülüyor.

SANKİ İKİNCİ UTANÇ DUVARINI GİDİP BEN ÖRDÜM FİLİSTİNİN ORTASINA,

YALANDAN kim ölmüş ki...

Rahat olun kardeşler israil artık arzı mevdut hayalindan vazgeçti,başbakan diyooo,

galiba başbakanlık doğal olarak insanın beyinde yalan söyleme bölgesini harekete geçiriyooo....

örnekler çoookkkk!

tşkkrlr.... :o :o :o :o

eeeeeee bizde inandık. >:( >:( >:( >:(

Güncel Haberler

MollaCami.Com