Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Kenetlenen Kupaları görmüş müydünüz :)

çok arkadaşınız var ve hepsi kahve içmek için size geliyorsa başınız dertte demektir. herkese servis yapmak tam bir işkence olabilir. bu durumla sık karşılaşıyorsanız Jonathan Aspinall tarafından tasarlanmış kupalar mutlaka ilginizi çekecektir. birbirine kenetlenmesi için özel tasarlanmış bu kupaların altı tanesini aynı anda taşıyabilirsiniz. :)

bak bunu tuttum birazda tembel işi on kere mutfaga git gel boşları taşı gerçi tepsiler var ama bu son teknoloji ellerine sağlık sevgili zambak

bak bunu tuttum birazda tembel işi on kere mutfaga git gel boşları taşı gerçi tepsiler var ama bu son teknoloji ellerine sağlık sevgili zambak

begenmenıze cok sevındım kardeslerım :)

tam benlik ;D

teşekkürler ;)

;D

güzel bir icat ama bi sorun var. gördugum kadarıyla kupalardan biri dişi digeri erkek.yani biri olmadan digeri işe yaramıyor. ben bunu geliştrdim ve dişilik -erkekliği ortadan kaldırdım. patentini alınca nasıl olduğunu acıklarım :D

??? ???

tam benlik ;D

teşekkürler ;)

Vahşi kardeş açıklamalarınızı bekliyoruz. :)

güzel bir icat ama bi sorun var. gördugum kadarıyla kupalardan biri dişi digeri erkek.yani biri olmadan digeri işe yaramıyor. ben bunu geliştrdim ve dişilik -erkekliği ortadan kaldırdım. patentini alınca nasıl olduğunu acıklarım :D

???

teşklr zambak,

sonra çıkartması zor olmasın...
kenetlendik ...huzur buymuş demesinler ;D ;D ;D ;D

AnLadığım kadarıyLa fincanLarın yanında artı şekLinde çıkıntıLarın karşıLığında yuvaLar var.ßu şekiLde tutturuLuyor.

NasıL ki ahşap parkeLeri döşerken ßir erkek ßir dişi diye saçma ßir şekiLde ayrım yapıLıyor , ßuna da öyLe yapmışLar.Kardeşimizde farkLı ßir metodLa uygulama yapıp, ßu anLamsızLığı kaLdıracak gaLißa. ;)

Teşekkürler Zamßak.Hakikaten iLginç :D

Beğenmenize sevindim kardeşlerim :)

Ilginc ve Farkli icatlar

MollaCami.Com