Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Ölen eşinden gelen mailler çıldırttı!

11 09 2008 17:38
Kanserden hayatını kaybeden O.Y.'nin, ölümünden önce hazırladığı plan eşini korkuttu. Çılgına dönen kadın korkunç gerçeği bakın nasıl öğrendi.

O.Y., ölmeden önce ikna ettiği bayan arkadaşı sayesinde, ölümünden 2 ay sonra eşine "Gece gelip gırtlağını sıkacağım" yazılı mail attırdı.

Yaklaşık iki ay önce ölen eşi O.Y.'nin e-posta adresinden gelen maillerle paniğe kapılan H. Y., savcılığa başvurdu. "Gece gelip gırtlağını sıkacağım. Kızıma iyi bak" yazılı maillerin kimden geldiğinin araştırılmasını isteyen H.Y.'nin talimatı üzerine mailleri attığı belirlenen O.Y.'nin bayan arkadaşı A.Ü. gözaltına alındı. Kadıköy'deki evinde gözaltına alınarak Şişli Adliyesi'ne getirilen A.Ü.'nün, O.Y.'nin ölümünün ardından eşine, "ne mal olduğunu biliyorum, "gözüm üzerinde", "Gece gelip gırtlağını sıkacağım. Kızıma iyi bak" yazılı mailler attığı belirlendi. A.Ü., tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Maillerin eşinden geldiği düşüncesiyle korkup bir süre psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen H.Y., "Bir kız çocuğu büyütüyorum. Bu konuda konuşmak istemiyorum. Eşimle hiçbir problemimiz yoktu. Bunu çevredeki herkesbilir. Hastalık psikolojisi nedeniyle böyle davranmış olabilir" dedi.

İHA

tşkkrlr.... :o

Gerçek diildir inşaAllh burda yazılanlar...
Adam iyiki ölmüş hani manyakmı ne :o
yazık kadına ya :'(

??? ???

ilginç...

paylaşım için teşekkürler....

HZ ALLAH yardım etsin , ne insanlar var :o

yok yani saka yapacaksan birilerini tutmaya ne gerek. yazilim gelistir otomatik gitsin:))

girtlak mirtlak degil de, tesvik etmeli ibadetlere;)

bol bol hayirda bulun falan. bak bugün cuma niye benim icin sadaka vermiyorsun vs :)

yok yani saka yapacaksan birilerini tutmaya ne gerek. yazilim gelistir otomatik gitsin:))

girtlak mirtlak degil de, tesvik etmeli ibadetlere;)

bol bol hayirda bulun falan. bak bugün cuma niye benim icin sadaka vermiyorsun vs :)

;)

:) :)
aaa öyle deme :P adam çok akıllıymış ama piri reisin dediği gibi kadından sadaka isteseymiş kadın sadakayı bırak hatimler indirirdi ya neyse...kadın da böyle bişeye nasıl inandı hayret...

ölenin dili yok ya!

Allah bilsin kadın neler etti, ???

baksana kanserden ölmüş adam!

Ölen birisi için söylemek doğru olmaz ama adama yardım eden kadına Rabbim akıl fikir versin. :-X

orjinal bir fikir saygı duyup tebrik etmek lazım :P
...ama kendisine patlamış..

ölenin dili yok ya!

Allah bilsin kadın neler etti, ???

baksana kanserden ölmüş adam!

Hımmmm...
Toplanıp bir dedektif mi tutsak ne.Kadını takip ettirmek lazım.
Baksanıza adam kanseedwn ölmüş suçlusu kadın...

Ya arkadaşlar burdaki yorumları okurken aklıma geldi. :P Bir ara okumuştum hikaye yazıyordunuz mollada.Yarım kalmış bitmemiş bir hikaye.Enteresan yorumlar yazabiliyoruz mesela; ben manyak dedim adama :D cepni, adam baksana kanserden öldü diyo :)
Biz o yarım kalmış hikayeyi bitirmeye çalışssak nasıl olur . ::) ;) :D

bi hikayeyi bitirdik...
http://www.mollacami.net/forum/index.php/topic,11436.msg104184.html#msg104184
ben tekrar başlattım.bir iki gün oldu açalı konuyu....

dur bakayım nasıl bitmiş sonu...

Hikayemiz henüz bitmiş değil asude kardeşim. ::) Sonuç bölümümüz ve hikayemizin başlığı yok henüz. Katılımlarınızı bekleriz inşallah. :) Leyya kardeşim sizin hikayenize de devam edelim inşallah ;)
http://www.mollacami.net/forum/index.php/topic,6891.0.html

Güncel Haberler

MollaCami.Com