Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

kazanin böylesi ?

Yürürken tekme attığı kutu patladı
Zeytinburnu'nda, yol üzerinde tekme attığı kutu patlayan 10 yaşındaki çocuk yaralandı. Çevredekiler tarafından hemen hastaneye kaldırılan çocuk, yapılan tedavinin ardından taburcu edildi. Patlayan kutuda ses bombası bulunduğu öne sürüldü.

Alınan bilgiye göre olay, Yenidoğan Mahallesi 48.Sokak'ta meydana geldi. Arkadaşı ile birlikte kırtasiyeye giden Muhammet Akıncı(10) yol üzerinde gördüğü ve boş zannettiği kutuya tekme attı. Tam bu sırada büyük bir gürültü ile patlayan kutu, Akıncı'nın iki ayağından yaralanmasına neden oldu. Büyük bir acı ile yere yığılan Akıncı'yı çevredeki vatandaşlar sağlık ocağına götürdü. Küçük çocuğa burada ilk müdahale yapıldıktan sonra taburcu edildi. Olayın emniyete haber verilmesiyle birlikte olay yerine inceleme yapmak üzere polis ekipleri geldi. Taburcu edilen Akıncı, kutunun koli bandı ile sarılı olduğunu ve kutuda iki tane küçük delik olduğunu söyledi. Akıncı, tekme atmasıyla birlikte kutunun patladığını ve yere düştüğünü belirtti. Küçük çocuğun amcası Mehmet Akıncı ise, patlayan cismi kesin olarak bilmediklerini anlattı. Polisin kendilerine ses bombası ya da havai fişek olabileceğini söylediklerini aktaran Akıncı, "Bunu yapanları kınıyoruz. Terörü lanetliyoruz." dedi. Patlama sırasında olay yerinde bulunan bir görgü tanığı ise şunları söyledi; "Büyük bir gürültü duydum. Dışarı çıktım. Küçük çocuğun ayaklarının yaralandığını gördüm. Hemen kaldırıp sağlık ocağına götürdüm. Cismi görmedim."

Olayla ilgili soruşturma sürüyor

Caniler...Bunlarda vicdan merhamet yok.
Sokakta yürümeye korkar olduk ya. >:(

Sokakta yürümeye korkar olduk ya. >:(

Güncel Haberler

MollaCami.Com