Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Arkadaşlar mailme gelen bir yazı bu pek inanılası bir şey gibi diil!!!

Arkadaşlar mailme gelen bir yazı bu pek inanılası bir şey gibi diil ama sizlerede böyle bir mail geldimi?geldiyse doğruluk payı nedir bilgi verirseniz sevinirim.
Yazı aynen şöle...

bir arkadaşımdan, avukat olan arkadaşımdan geliyor ve iyi bir fırsat gibi görünüyor. O, doğru diyorsa gerçekten doğrudur. En azından insanın kaybedecek bir şeyi yok. Bana şunları anlattı: avukatım ve yasaları biliyorum. Bu bir gerçek. Aldanmayın, aol ve Intel, aynı pepsicola`nın kısa süre önce general elektrik ile yaptığı gibi, mahkeme karşısına çıkmaktan ve milyonluk tazminatlardan korktukları için sözlerini tutuyorlar. Sevgili arkadaşlar lütfen bunu bir şaka olarak görmeyin. Bill Gates şu an servetini dağıtıyor. Buna karşılık vermezseniz ileride bunun için pişman olabilirsiniz. Windows hala en sık kullanılan program. Microsoft ve aol şu an bu metin ile bir deney yapıyorlar (e-mail beta test). Bu maili arkadaşlarınıza gönderdiğinizde Microsoft iki hafta boyunca izini sürebilir ve sürecektir. Bu maili ileten her kişi için Microsoft 245 Euro ödeyecektir. Bu maili gönderdiğiniz ve bunu devam ileten her kişi için Microsoft 243 Euro ödeyecektir. Bu maili alan üçüncü kişi için ise Microsoft 241 Euro ödeyecektir. İki hafta sonra Microsoft size posta adresinizi teyit etmeniz amacıyla size ulaşacaktır ve size bir çek gönderecektir. Saygılarımla,

Matematik Öğretmeni
Ahmet Dipici
Sümer Mah. 3. Cad. No:2
Nevşehir-05059261411
mailto: [email]ahmetdipici@hotmail.com[/email]
bunu andırmaca gibi düşündüm,fakat bu maili aldıktan ve ilettikten iki hafta sonra
microsoft benden posta adresimi istedi ve 24800 euro`nun üzerinde bir çek aldım. Bu test bitmeden önce cevap vermelisiniz. Sizden biri bu imkâna sahipse bunu değerlendirsin. Bill Gates için bunlar bir reklam kampanyasının masrafları. Lütfen bu maili
mümkün olduğu kadar çok insana iletin. En azından 10000 Euro almanız gerekir. Bize de bir faydası olmasaydı bu mailin iletilmesine katkıda bulunmazdık. Babamın bir tanıdığı birkaç ay önce buraya kendini ekledi. Onu en son gördüğümde bana çekini gösterdi. Üzerindeki tutar, toplam olarak 4324,44 euro idi. Intel için çalışan, yakın arkadaşlarımın teyzesi patricia teyze daha yeni bu mailin iletilmesi için 4543,23 Euro`luk bir çek aldı. Dediğim gibi yasayı tanıyorum ve ıntel ve aol`in kendilerini dünya çapındaki en büyük hizmet şirketi yapacak bir füzyon üzerinde çalıştıkları doğru ve en çok kullanılan program olduklarını garantilemek için bu testi uyguluyorlar.

S A Y G I L A R I M L A
M.Nihat DOĞUALP
Beden Eğitimi Öğretmeni
Bilkent Üniversitesi
Turnuvalar Koordinatörü
0 532 337 89 25
0 505 359 00 21

inanma kardeşim bu maili ben yıllardır alıyorum.
gönderenlerin para aldığını görmeyi bırak
parayı yatırmak için hesap istediklerini bile duymadım..

:D :D
İnanmak için aptal olmak lazım sanırım...ne anlıyorlarki acaba u mailleri yollayarak.Amaçları ne olabilir?
Gönderende arkadaşım.O inanmış demekki bana da yolamış ;D
Arkadaşıma aptal mı dedim ben şimdi yoksa aman duymasın... :P :D

banada bu mail defalarca geldi
RABBİM vericekse kendi hazinesinden helalinden hayırlısını versin bilgesin elinden deyil..bunlar boş işler..

saçma ...

yalan olduğu belli inanmayın :)

paylaşım için teşekkürler...

saçma ...

saçma ...

bugünlerde herkes bana bunu gönderiyor.çok eskiden beri var bu mail.tabiki gerçek değil.
geçenlerde bana mail geldi. ingilizce olduğu için anladığım kadarıyla 750.000 euro kazandınız diyor :o gözlerim bööle yuvasında çıktı...birsürü şeyler yazıyordu nasıl kazandığımı filan..tabiki inanmadım.. 8) :P umarım gerçek değildir ::) :P :P ;D ;D

bugünlerde herkes bana bunu gönderiyor.çok eskiden beri var bu mail.tabiki gerçek değil.
geçenlerde bana mail geldi. ingilizce olduğu için anladığım kadarıyla 750.000 euro kazandınız diyor :o gözlerim bööle yuvasında çıktı...birsürü şeyler yazıyordu nasıl kazandığımı filan..tabiki inanmadım.. 8) :P umarım gerçek değildir ::) :P :P ;D ;D

Zengin oldunuz demek artık bizi tanımazssınız sanırım... ;D ;D

;D bana da gelmişti..

teşekkurler

245,243,241 ve diğier rakamlar tam matematik öğretmenine yakışan sayılar,

Allah bilir mail yoluyla ne dolaplar çeviriyorlar,

Teknolojik Gelismeler

MollaCami.Com